VIDEO: Unikla ukázka z nového Star Wars Battlefront 2! Konečně bude mít příběh s Yodou, Darthem Maulem i Kylo Renem!

Další díl očekávané akce vypadá podle první ukázky opravdu slibně!
Star Wars Battlefront 2
Star Wars Battlefront 2
EA

reklama

Ačkoliv jsme se měli dočkat první ukázky Star Wars Battlefront 2 až za několik dní, lidem z Electronic Arts se tohle tajemství nepodařilo ustřežit. Na internet dnes unikl očekávaný trailer a potvrzuje to podstatné, co se o hře doposud šuškalo! Čeká nás příběh a hned několik období, z nichž Hvězdné války čerpají.

Příběh byl tím, co chybělo hráčům v předloňském prvním díle nejvíc, vývojáři ze studia EA Dice ale slíbili, že druhému dílu věnují větší péči a dají hráčům to, co chtějí! Trailer tedy potvrzuje, že si budeme moci prožít známé události Hvězdných válek pohledem neznámého vojáka a zároveň v nich potkáme hlavní postavy ze všech filmových dílů.

Pokud se budete dívat pozorně, uvidíte nejen Dartha Maula a Kylo Rena, ale také mistra Yodu a jeho zelený světelný meč. Co se grafiky týče, celý trailer běží v enginu – tedy v nejnovější verzi Frostbitu – a stejně jako v případě prvních ukázek z prvního dílu je možné potvrdit, že právě takhle bude hra vypadat. O hudbě a celkové atmosféře už asi netřeba sáhodlouze mluvit.

Podle dostupných informací by měl Star Wars Battlefront 2 vyjít na přelomu podzimu a zimy, pravděpodobně v listopadu, pro PC a konzole.

reklama

reklama