Vetřelec se vrací ve velkém stylu! První ukázky slibují hru, film i knihu

Mnoho fandů jistě potěší návrat Ripleyové.
Vetřelec bude mít nové herní pokračování... měl by se přidat i film a kniha.
Vetřelec bude mít nové herní pokračování... měl by se přidat i film a kniha.
Creative Assembly / 20th Century Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vetřelec chystá něco velkého, vědělo se už delší čas. Teď však fanoušci konečně dostávají dva krátké teasery, které rozhodně nezklamou a ještě pumpují očekávání.

Potěší, že se chystá rozvinutí nejlepší vetřelčí éry. Ve filmech zejména prvních dvou dílů s Ripleyovou, ve hrách pak hororové Alien: Isolation, kde jsme poznali její dceru Amandu, snažící se rozlousknout a hlavně ukončit hrůzu, co zabila její matku.

Na konci prvního teaseru "Kdo je Amanda?" zaujme slogan "Číst, hrát, sledovat", čeká nás tedy s nejvyšší pravděpodobností multimediální zážitek – nová kniha, hra i film.

Druhá ukázka pak předhodí ikonické filmové scény s odkazem na zapomenuté tajemství. To v kůži Amandy odhalíme už letos.

Upřímně se nemůžeme dočkat, až se dozvíme více.

AKTUÁLNÍ UPDATE:
Hra se bude jmenovat Alien: Blackout, jak bylo původně oznámeno a půjde o mobilní záležitost pro iOS a Android. Ve strategickém survivalu budeme spravovat omezené zdroje na stanici a snažit se přežít v konfrontaci s nelítostným monstrem. Starat se budeme o napájení různých systémů, ovládaní bezpečnostních kamer a přijde i na kultovní detektor pohybu.

V hlavní roli se skutečně objeví mladá Amanda Ripley a na základě hráčových rozhodnutí má být k dispozici mnoho různých konců. Datum vydání zatím neznáme.

Reklama
Reklama