Vetřelec se vrací ve velkém stylu! První ukázky slibují hru, film i knihu

Mnoho fandů jistě potěší návrat Ripleyové.
Vetřelec bude mít nové herní pokračování... měl by se přidat i film a kniha.
Vetřelec bude mít nové herní pokračování... měl by se přidat i film a kniha.
Creative Assembly / 20th Century Fox

reklama

Vetřelec chystá něco velkého, vědělo se už delší čas. Teď však fanoušci konečně dostávají dva krátké teasery, které rozhodně nezklamou a ještě pumpují očekávání.

Potěší, že se chystá rozvinutí nejlepší vetřelčí éry. Ve filmech zejména prvních dvou dílů s Ripleyovou, ve hrách pak hororové Alien: Isolation, kde jsme poznali její dceru Amandu, snažící se rozlousknout a hlavně ukončit hrůzu, co zabila její matku.

Na konci prvního teaseru "Kdo je Amanda?" zaujme slogan "Číst, hrát, sledovat", čeká nás tedy s nejvyšší pravděpodobností multimediální zážitek – nová kniha, hra i film.

Druhá ukázka pak předhodí ikonické filmové scény s odkazem na zapomenuté tajemství. To v kůži Amandy odhalíme už letos.

Upřímně se nemůžeme dočkat, až se dozvíme více.

AKTUÁLNÍ UPDATE:
Hra se bude jmenovat Alien: Blackout, jak bylo původně oznámeno a půjde o mobilní záležitost pro iOS a Android. Ve strategickém survivalu budeme spravovat omezené zdroje na stanici a snažit se přežít v konfrontaci s nelítostným monstrem. Starat se budeme o napájení různých systémů, ovládaní bezpečnostních kamer a přijde i na kultovní detektor pohybu.

V hlavní roli se skutečně objeví mladá Amanda Ripley a na základě hráčových rozhodnutí má být k dispozici mnoho různých konců. Datum vydání zatím neznáme.

reklama

reklama