VIDEO: Vrací se obrovská herní legenda, kterou bude mít v mobilu i vaše přítelkyně!

Pokud neznáte tuhle hru, asi pocházíte odněkud z pralesa.
Legendární Tamagotchi se vrací na mobily!
Legendární Tamagotchi se vrací na mobily!

reklama

Dávno předtím než přišlo šílení s lovením Pokémonů, byla tady mánie zvaná Tamagotcii. Kdo zažil devadesátky, určitě si někdy zahrál s malým přístrojem, v kterém se člověk staral o své virtuální zvířátko – aby mělo dostatek jídla, zábavy a hlavně lásky.

Trvalo to dlouho, ale legendární hra konečně míří na chytré telefony Apple i ty s operačním systémem Android. Bude se jmenovat My Tamagotchi Forever a už má první upoutávku. Z ní je jasné, že možnosti hry budou daleko pestřejší než v minulosti a bude zřejmě nějak využívat i rozšířenou realitu.

Bude ke stažení zdarma, ale pokud budete chtít svého miláčka speciálně rozmazlovat, jistě vydáte nějaké peníze formou mikrotransakcí. Zvířátko budete krmit, uklízet po něm nebo ho dávat spát, ale ho pustíte do místa zvaného Tamatown, což bude nějaká forma multiplayeru, kde se budou zvířátka spolu potkávat – asi ve stylu populární hry Sims, které z principu Tamagotchi taky vychází.

Společnost Bandai momentálně navrhuje druhy zvířátek, které se ve hře objevují a které si samozřejmě bude možné různě upravovat. Můžete přispět vlastním návrhem!

Hráli jste někdy Tamagotchi? Těšíte se na jeho návrat?

reklama

reklama