Vylepšení Windows 10 zrychlí váš počítač! Jak aktivovat mód pro svižnější hraní her?

Že by se konečně blížila ona vytoužená herní revoluce?
Windows 10 přinese revoluční Game Mode
Windows 10 přinese revoluční Game Mode
Microsoft/CD Projekt RED

reklama

Když vycházela nejnovější verze operačního systému Windows 10, marketingové proklamace hlásaly – mimo jiné – cosi o tom, že půjde o nejlepší systém pro hraní her. Bohužel, spuštění některých starších titulů je problematické a jsou hráči, kteří stále tvrdí, že Windows 7 nelze překonat.

Po dvou letech od spuštění Win 10 se ale pravděpodobně blíží ona vytoužená revoluce, která nese označení Game Mode. Mělo by jít o speciální sadu nástrojů, které zefektivní nastavení jednotlivých her a zaručí, že poběží rychleji bez velkých kompromisů. Microsoft je nicméně v tomto ohledu poměrně tajemný a jasněji bychom měli mít až v průběhu tohoto týdne, kdy se Game Mode dostane do testovacích verzí Win 10.

Jisté ovšem je, že by měl mít „herní mód“ vliv i na starší hry (Win32), jejichž hraní by mohlo být konečně bezproblémové. Navíc se počítá s ještě těsnějším provázáním s prostředím Xbox Live a sbližováním obou platforem – PC a konzole – k sobě. Až bude Game Mode připraven, jeho aktivace či stažení proběhne v rámci Windows Update zcela automaticky a zdarma.

reklama

reklama