Vzniká nová česká válečná hra! Je realistická a konkuruje legendárnímu Falloutu!

Nový český herní projekt mapuje revoluční pnutí v předválečném Rusku.
Nová česká hra Legion 1917
Nová česká hra Legion 1917
Sornyak Arts/Bethesda

reklama

Vývojáři ze studia Sornyak Arts představili svoji novou hru, prostřednictvím které chtějí zvýšit povědomí o ruské občanské válce na počátku 20. století a zároveň dát domácím hráčům další nezapomenutelný počin s důrazem na historickou přesnost i zajímavou hratelnost.


Hra se jmenuje Legion 1917: Rise of the Bolsheviks a název už celkem jasně napovídá, o co v příběhu této hry půjde. Očima členů rodiny Navrátilových, kteří v té době vařili jedno z nejlepších piv v Petrohradu a možná i v celém Rusku, budete pozorovat revolučními náladami znítanou zem ve snaze připojit se k Československým legiím. To vše na pozadí vysoké hry politiků a samozřejmě i formujících se vojsk.

Hra vsadila na osobité výtvarné zpracování, které počítá s ručně kreslenou ladovskou grafikou a na již osvědčené soubojové mechanismy her jako Fallout nebo Jagged Alliance. Tahový systém potyček nabídne celou řadu taktických možností a využívání speciálních schopností jednotlivých členů družiny.

Hra se momentálně nachází přibližně v polovině vývoje a vývojáři pro ni na Kickstarteru shání finance. Kampaň poběží do 27. března a je nastavena na cílovou částku 65 000 eur.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!