Wargaming uzavírá spolupráci se Segou! První společnou hrou bude Total War: ARENA

Nově vzniklý vydavatelský label Wargaming Alliance má pomoct novým free-to-play titulům.
Wargaming Alliance
Wargaming Alliance
Wargaming / SEGA

reklama

Význam společnosti Wargaming neustále stoupá a její zástupci cítí, že vzniká nový potenciál nejen ve vývoji vlastních titulů, ale také v distribuci produktů třetích stran. Proto ustavili vydavatelský label Wargaming Alliance a prvním titulem, který Wargaming celosvětově vydá bude Total War: ARENA od vývojářů z Creative Assembly a jejich partnerů SEGA.

V souvislosti s Arenou přináší Wargaming především možnost oslovit až 100 milionů potenciálních zájemců, rekrutujících se z řad vlastní free-to-play série World of…, která čítá tři hry – Tanks, Warplanes a Warships. Dosah těchto her je enormní a Wargaming platí v branži za jednoho z nejuznávanějších subjektů.

Co se týče Total War, šéf studia Creative Assembly Tim Heaton, označuje sérii za symbol novodobých strategií a právě Arena, nabízející frenetické bitvy v systému 10 vs. 10, přináší značný potenciál, jak ještě zvýšit povědomí o dalších, klasičtěji střižených dílech série. „Partnerství s Wargaming Alliance je dokonalý způsob, jak prověřit kvalitu této strategie,“ uzavírá Heaton.

reklama

reklama