World of Warcraft má nejvyšší čísla za poslední několik let! Může za to nový datadisk Legion?

Legie vdechla Azerothu nový život
wowisback1
wowisback1
Blizzard Entertainment

reklama

Herní společnost Blizzard má momentálně spoustu důvodů k radosti. Nové rozšíření k jejich nejznámější hře World of Warcraft Legion zatím slaví úspěch na každé frontě. Herní kritici si ho pochvalují jakožto návrat ke kořenům populární série a překvapivě nadšení jsou i samotní hráči, nejčastěji se vyzdvihuje design světa, Demon Hunteři, systém artefaktů nebo třeba world questy. Na nedávném PAX West panelu ale Blizzard odhalil ještě jednu zajímavost.

Legion je tu! Jaké jsou naše první dojmy?

Legion je tady! Přinášíme 4 největší důvody, proč je World of Warcraft po letech opět super

A to fakt, že má hra nejvyšší čísla za posledních několik let. Nárůst počtu hráčů se očekával, děje se to koneckonců s každým novým datadiskem. Nicméně podle slov samotných vývojářů si museli nejdřív třikrát zkontrolovat, že jde o skutečné statistiky a ne o chybu. Čísla jsou totiž tak velká, že překvapila samotný Blizzard. Přesně se to samozřejmě nedozvíme, jelikož společnost už v minulosti oznámila, že do budoucna počet předplatitelů dále hlásit nebude, nicméně vzhledem k tomu, jaké přijetí se zatím Legion dostalo, se tomu dá docela snadno věřit.

Mezitím Blizzard neponechává nic náhoře a už dokonce představil i ukázku k následujícímu patchi 7.1, který hráče vrátí do staré známé věže Karazhan, odkud pocháze poslední Strážce Azerothu Medivh. Samotný datadisk je venku přitom pouze asi týden, i na tom tedy můžete sledovat, jak moc se společnost o svoje poslední rozšíření snaží starat. V sázce toho bylo a stále je mnoho, tak snad se budou takhle pilně vývojáři snažit i nadále. A co vy? Už bojujete s Legií? Třeba vás naláká tahle ukázka:

World of Warcraft Zpátky do Karazhanu!

reklama

reklama