Parádní nový trailer nejslavnějšího rozšíření World of Warcraft má na svědomí Čech. Jak dlouho na něm pracoval?

Český videomág Radim Zeifart, známý jako Hurricane, má díky nové ukázce na hru World of Warcraft na kontě obří úspěch.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový trailer ke hře World of Warcraft má na svědomí talentovaný Čech
Blizzard Entertainment

reklama

Chcete důkaz, že sny se v životě opravdu plní? Příkladem budiž mladý český animátor Radim Zeifart známý pod přezdívkou Hurricane, který od malička patřil k obřím fandům hry World of Warcraft. I díky ní ho vlastně začala bavit 3D grafika a tvorba videí. Těch s tematikou Warcraftu nakonec vytvořil hned několik. No a právě díky jeho práci mu teď přišla nabídka, kterou nemohl odmítnout: Vyrobit oficiální upoutávku k opětovnému spuštění datadisku Wrath of the Lich King. Video s názvem Journey Trailer, které se pár dní zpátky objevilo na oficiálním účtu Blizzardu (a má v době psaní již 860 tisíc zhlédnutí), tak k velkému překvapení českých hráčů pochází od „jednoho z nich“.

Nový trailer ke hře World of Warcraft má na svědomí talentovaný Čech
Autor: Blizzard Entertainment Nový trailer ke hře World of Warcraft má na svědomí talentovaný Čech

„Plácli jsme si zhruba v půlce března, v dubnu jsme začali psát scénář a pracovat na prvních vizuálech,“ popsal Zeifart serveru CzechCrunch počátky spolupráce s Blizzardem, s nímž se málem dal dohromady už před 6 lety. Tehdy však byla komunikace přerušena a on už tak v žádné další projekty ani nedoufal. Marketingové oddělení Blizzardu na něj ale nakonec nezapomnělo, a tak si nyní fanoušci mohou pochvalovat jeho nejnovější práci, která sklízí zatím samou chválu.

Na závěr nicméně Zeifart dodává, že tímto úspěchem jeho sen rozhodně nekončí. Pro Blizzard by totiž chtěl tvořit i dál – a kdo ví, jednou se třeba stát i oficiální součástí herního studia.

Zdroj: CzechCrunch

reklama

reklama