Doják pro fandy Zaklínače: Nový trailer návratu herní klasiky by rozplakal i Geralta

Nové video jenom potvrzuje, jak silné jsou postavy i příběh třetího Zaklínače.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zaklínač 3: Divoký hon
CD Projekt RED

reklama

Pokud stále váháte, zda se vrátit k nedávno vylepšené verzi RPG klasiky Zaklínač 3: Divoký hon, nebo se do ní dokonce ponořit poprvé, pak by vás mohl přesvědčit nový a pořádně silný trailer s všeříkajícím názvem Geralt & Ciri. Pokud jste však hru ještě nehráli, sluší se připomenout, že obsahuje spoilery o kostře příběhu.

Geralt v traileru vypráví o tom, jak ho osud svedl dohromady s Ciri, když mu ještě jako dítě připadla na základě slibu královského dvora Cintry. Popisuje, jak k ní od počátku cítil zvláštní pouto, jak ji vycvičil na Kaer Morhen a jak ho dojalo, když ji Yennefer poprvé nazvala jejich dcerou.

Zaklínač 3: Divoký hon
Autor: CD Projekt RED Zaklínač 3: Divoký hon

Věděl však, že ji kvůli jejímu mimořádnému původu a možným schopnostem hrozí nebezpečí a že ji bude chtít zajmout Divoký hon. A právě její zmizení ho vyslalo na dlouhou a strastiplnou cestu, nad kterou však budou mít moc už samotní hráči...

Trailer vyšel u příležitosti vydání krabicových verzí zmíněné Complete Edition pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Ty obsahují veškerý obsah základní hry, všechny bezplatné DLC i velké příběhové expance Srdce z kamene a O víně a krvi.

Zdroj: IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!