Zaklínač 3 dostává seriálovou podobu. Jak si změníte videoherního Geralta na toho seriálového?

Připravte se na seriál a dejte hernímu Geraltovi tvář Henryho Cavilla.
Videoherní Geralt s tváří Henryho Cavilla
Videoherní Geralt s tváří Henryho Cavilla
Adnan4444

reklama

Seriálová adaptace fantasy ságy Zaklínač, jejímž hrdinou je Geralt z Rivie, se objeví do konce roku na televizních obrazovkách. Hlavní role se v ní ujme Henry Cavill (poslední adaptace Supermana) a ačkoli se tvůrci dušují, že vzorem jim je knižní předloha a nikoli videohry od polského studia CD Projekt RED, můžete teď videoherního Geralta proměnit právě do hollywoodské podoby.

Stačí si stáhnout modifikaci s jednoduchým názvem Henry Cavill do Zaklínače 3: Divoký hon a absolvovat jednoduchou instalaci – překopírovat soubor modGeraltisCavill do složky Mods v instalační složce hry. A pak si můžete zvykat na novou podobu Geralta...

Herní Geralt s tváří Hehryho Cavilla
Autor: Adnan4444 Herní Geralt s tváří Hehryho Cavilla

Autor modifikace doporuručuje ji používat ještě s dalšími modifikacemi – například pro zvětšení muskulatury, alternativní amulety, jinou podobu dlouhých vlasů nebo pro realističtější růst vousů. Vše najdete pohromadě na zmíněných stránkách.

Pokud máte méně výkonný počítač, myslete na to, že nová tvář má dvakrát větší rozlišení než originál, takže se může negativně projevit na plynulosti hry.

Herní Geralt s tváří Hehryho Cavilla
Autor: Adnan4444 Herní Geralt s tváří Hehryho Cavilla

Líbí se vám seriálová podoba Geralta, nebo dáváte přednost té videoherní?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!