Nová hra s Želvami Ninja vsadí na retro styl. V prvním traileru je i legendární seriálová znělka

Animovaný seriál o Želvách Ninja zasáhl hned několik generací diváků i díky skvělé znělce. Nyní vzniklo její moderní zpracování a my máme slzy v očích!
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
Dotemu

reklama

Čtyři želví ninjové pojmenovaní po renesančních mistrech stihli za posledních téměř 40 let projít hned několika proměnami. Žádná však není známá jako seriál Želvy Ninja z konce 80. let, na jehož základě vzniklo i několik povedených arkádových videoher. Seriál se totiž mohl kromě skvělých hrdinů, humoru a animace chlubit dodnes ikonickou hudební znělkou, kterou děti 80. a 90. let (ano, hlásíme se) nemohou dodnes dostat z hlavy.

Proto nám dělá neskutečnou radost její nová verze, za kterou stojí Mike Patton z kapely Faith No More a která vznikla u příležitosti nové videohry Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge. Hra se svým stylem, náladou a hratelností snaží co nejvíce přiblížit původním 8bitovým scrollovacím arkádám, které vznikly v čase největší slávy seriálu. Proto dává smysl, že i úvodní znělka zůstane až na pár moderních změn zachována.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge prozatím nemá stanovené datum vydání. Hra je však plánovaná na PC i všechny dostupné konzole a rozhodně se jedná o titul, který byste si měli přidat na svůj „seznam přání“. Ostatně za vznikem hry stojí tvůrci naprosto skvostné arkády Scott Pilgrim vs. The World: The Game, která se koncem loňského roku po letech proseb fanoušků dostala zpátky do nabídky všech svéprávných herních obchodů.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!