Známe utajené detaily o nové hře s Larou Croft! Vrátí se prsatá archeoložka už příští rok?

Tak takovýhle příběh jen tak někdo nevymyslí...
Kdy vyjde nový Tomb Raider?
Kdy vyjde nový Tomb Raider?
Crystal Dynamics / Reddit

reklama

Začínáme být k podobným únikům poměrně skeptičtí, ale budiž, budeme hrát spolu s celým internetem hru, že se o novém díle série Tomb Raider dozvídáme z montrealského metra. Právě tam totiž údajně jeden z cestujících vyfotil člověka, který si do práce na notebooku připravoval prezentaci.

Z celého „incidentu“ existuje pouze jediná fotka, která je značně rozmazaná a nelze z ní nic zásadního usuzovat. Redditor s přezdívkou Tripleh280 ale tvrdí, že je pravdivá a nový díl se bude jmenovat Shadow of the Tomb Raider.

Do značné míry by to dávalo smysl, vzhledem k tomu, že Lara Croft je zatím v nových hrách vykreslována jako hrdinka, které se daří prát se s osudem a ustávat většinu složitých situací s vyrovnaností sobě vlastní. Určitě ale i v jejím životě přijde na slabší chvilky a právě odtud možná „stín“ zmíněný v názvu pochází.

Je však trochu zvláštní, že fotka pochází z Montrealu, kde však nesídlí vývojáři z Crystal Dynamics ale lidé z Eidosu. Těžko tedy usuzovat, jestli jde o plnohodnotné pokračování hry, svěřené do rukou novému týmu vývojářů, nebo něco úplně jiného… A kdy by mělo případné pokračování vyjít? Vzheldem k vydání dosud posledního dílu na Xbox One tipujeme nejdřív jaro roku 2018!

Došlo na odhalení Shadow of the Tomb Raider?
Autor: Reddit Došlo na odhalení Shadow of the Tomb Raider?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!