Známe už nej hru letošního roku? Horizon Zero Dawn je nejlépe prodávanou značkou pro PlayStation 4!

Pokud by existovala jediná hra, kvůli které si máte letos pořídit PlayStation 4, pak je to právě Horizon!
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Sony

reklama

Pokud vlastníte PlayStation 4 a ještě jste nehráli Horizon Zero Dawn, je něco špatně. Jistě, nemusíte mít rádi RPG a prostě vás sci-fi příběhy netáhnou, v jiných případech ale snad neexistuje důvod, proč si tuhle povedenou hru nezahrát. Přidáte se tak k těžce uvěřitelnému počtu lidí, kteří už své peníze za příběh zrzavé Aloy utratili!

Podle nejnovější tiskové zprávy Sony jich je dohromady už 2,6 milionů a nejedná se o počet vyexpedovaných kusů – jak tomu obvykle v podobných statistikách bývá – ale o skutečný počet prodaných her. Ať už digitálních nebo fyzických.

V tomto ohledu je pak Horizon Zero Dawn možné považovat za nejlépe se prodávající novou značku (IP) pro PlayStation 4 a samozřejmě i o nejúspěšnější hru od vývojářů ze studia Guerilla Games. Ti dosud měli na svém kontě pouze sérii Killzone a Horizon je naprostým odklonem od jejich původního stylu. I tak je ale Horizon poctivou a trvanlivou záležitostí s velmi povedeným příběhem, perfektní grafikou a jen minimem možných nedostatků.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!