Nacističtí zombíci a démoni vyrážejí do akce. Novinka z Call of Duty se představuje v prvním traileru

Úkol zněl jasně: zastavit armádu nemrtvých za jakoukoli cenu!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zombies mód v Call of Duty Vanguard
Activision

reklama

Letošní Call of Duty s podtitulem Vanguard se v singleplayerové kampani zaměří na čtyři různá bojiště 2. světové války, ale i za její obzor, protože její hrdinové budou bojovat proti vytvoření čtvrté říše po pádu Berlína. Speciální pozornost však byla věnována taky populárnímu kooperativnímu zombie módu, na který si vývojáři ze Sledgehammer Games povolali kolegy z Treyarchu. Co nás čeká?

Jak uvedl magazín Screenrant, půjde o rozvedení příběhu Dark Aether, dimenze smrti, ale bude předcházet událostem známým z Black Ops Cold War. Podstatnou roli v něm hrají démoni, kteří svou mocí i schopnostmi dalece převyšují armády nemrtvých, jak ukazuje i představovací video.

Zombies mód v Call of Duty Vanguard
Autor: Activision Zombies mód v Call of Duty Vanguard

Trailer doprovázený remixem pecky Bury a Friend od Billie Eilish neprozradil moc nového co se týče gameplaye, ale naznačuje, že v pozadí temných sil bude ještě daleko větší „loutkovodič“.

Call of Duty Vanguard vychází 5. listopadu na PC a pro minulou i aktuální generaci konzolí PlayStation a Xbox.

Těšíte se?

reklama

reklama