Summer Game Fest: Zrušené herní festivaly nahradí jeden ohromný virtuální

Letošní pařanské léto opanuje Summer Game Fest.
V rámci Summer Game Fest se dozvíme i novinky o hře Cyberpunk 2077
V rámci Summer Game Fest se dozvíme i novinky o hře Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

reklama

Veškeré herní akce letos byly kvůli pandemii zrušené, ale chystá se je nahradit nová online oslava her s názvem Summer Game Fest. Slibuje přinést veškerá zásadní odhalení, na která jsme zvyklí z herních festivalů, a má partnerství se všemi největšími – Sony, Microsoft, CD Projekt RED, Bethesda, Blizzard, CD Projekt RED nebo EA.

Tváří a průvodcem celého festivalu bude Geoff Keighley, který je známý mimo jiné jako hlava nejprestižnějších herních cen The Game Awards nebo jako dlouholetý moderátor na festivalu E3. Bude rozložen do celého léta od května do září a každý ze svých dílů bude streamovat na všechny největší platformy jako YouTube, Twitch, Facebook či Twitter.

Akce zastřeší veškerá důležitá oznámení od jednotlivých herních vydavatelů a Microsoft nebo Steam slibují, že některá odhalení doprovodí taky možnost stáhnout si krátké herní ukázky a dema. V těchhle nejistých a náročných časech je důležitější než kdy dřív, aby videohry fungovaly jako základní virtuální pojítko mezi námi všemi, vysvětlil Keighley.

Summer Game Fest už lze sledovat na Facebooku, YouTubu či Instagramu.

Myslíte, že dokážou virtuální akce nahradit tradiční pokrytí z herních festivalů?

reklama

reklama