6 nejlepších hitů letošního léta, při kterých zaručeně skórujete!

Svěřte se do péče těchto pecek a nebudete litovat.
Jaké jsou nejlepší hitovky letošního léta?
Jaké jsou nejlepší hitovky letošního léta?

reklama

Každé léto potřebuje svoje hity. Nedávno jsme vám představili ty nejhorší, při jejichž poslechu vážně hrozí, že vám bouchne hlava. Ale protože nadávat umí každý, sestavili jsme pro vás taky ty nejlepší, které budou navždy připomínat léto 2017.

Nevymýšleli jsme žádné speciality, ale soustředili jsme se na ověřené hitovky, které každou párty posunou tím správným směrem ke žhavé letní lásce, úsměvu na tváři nebo tanci až do rozednění!

 

HAIM - Want You Back

Tři sestry jistě znáte. Ale tohle sesterské trio z Los Angeles hraje něco dost jiného než známá česká úderka kolem Lou Fanánka. Dělají čistokrevný pop jako ze žurnálu s citem pro chytlavé slogany i melodie, takže se divíme, že ještě nejsou na špičce hitparád. Pecka Want You Back by jim tam konečně mohla pomoct.

 

Calvin Harris - Slide (Official Audio) ft. Frank Ocean, Migos

Calvin Harris nahrál nejvíc letní desku letošního roku. Jeho FunkWav Bounces Vol.1 můžete klidně poslouchat uprostřed zimní noci a stejně se budete muset natřít opalovákem. Pohodově rozhoupané rytmy lákají, abyste se s ledově vychlazeným míchaným drinkem tiskly k nějakému sexy tělu na parketě. Nejvíc baví první single Slide, protože Frank Ocean a Migos jsou ze všech hvězdných hostů prostě nejvíc.

 

Miley Cyrus – Malibu

Romantická písnička s nostalgickým tónem, kdo by to od divošky Miley Cyrus čekal? Ale časy se mění a sama Miley v textu přiznává: „Nevěřila bych, kdybys mi před třemi roky řekl, že tu teď budu psát tenhle song…“ Doprovod se přelévá z kytar do elektroniky a člověk má chuť se zamilovat na březích Kalifornie.

 

Lorde – Green Light

Na druhou desku Lorde se čekalo čtyři roky, během kterých si dala čas dospět, což zahrnovalo i rozchod s její první velkou láskou. Není divu, že album vtipně nazvala Melodrama, protože přesně taková cesta z puberty k dospělosti bývá. Green Light ukazuje, že tahle dvacetiletá Australanka není jen další z popových hvězdiček. Z každého tónu totiž cítíte její osobnost.

 

Bert and Friends – Plody moří

Je to úlet, extáze a můžete se smát, ale jinak bychom brali tenhle bláznivý český zájezd k moři docela vážně. Je z něj totiž cítit, že se klube poctivý domácí psychedelický pop – takový, jaký kdysi načali Beach Boys nebo Beatles se svou žlutou ponorkou. Fajn, jupí, krásný, nejlepší, nádherný!  

 

The Weeknd – I Feel It Comming feat. Daft Punk

Spousta lidí ho přirovnává k Michaelu Jacksonovi. Má podobný hlas i talent a úspěch mu nespadl do klína, ale musel si ho vydřít sérií nezávislých desek, kterými si postupně budoval fanoušky svého nového elektronické RnB. Jeho spojení s robotickou dvojicí Daft Punk opravdu připomíná Jacksona na vrcholu kariéry. Slast, která vydržela od zimy až do léta!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!