ABBA se vrací! Legendární švédská skupina natočila nové písničky a vyrazí na turné

Tak tohle čekal opravdu málokdo.
Legendární ABBA nahrála dvě nové písničky a ohlásila turné
Legendární ABBA nahrála dvě nové písničky a ohlásila turné
Polydor

reklama

ABBA patří mezi nejpopulárnější skupiny hudební historie, ale jeji členové dlohou dobu odmítali jakékoli spekulace o tom, že by se dali znovu dohromady. A teď náhle po 35 letech oznámili, že chystají něco mimořádného.

Na oficiálním ABBA Instagramu se objevilo prohlášení:

"Rozhodnutí, že se budeme věnovat vzrušujícímu projektu ABBA avatar tour mělo nečekané následky. Všichni čtyři jsme cítili, že zhruba po 35 letech by mohla být zábava zase spojit síly a jít spolu do nahrávacího studia. Tak jsme to udělali. A bylo to, jako by se zastavil čas a my jsme se sešli jen po krátké dovolené. Hrozně příjemný zážitek!

Vznikly z toho dvě nové písníčky a jednu z nich I Still Have Faith In You (Stále v tebe věřím) zahrají naše digitální podoby ve speciálním TV pořadu produkovaném NBC a BBC, který se bude vysílat v prosinci.

Možná jsme zestárli, ale ta písnička je nová. A máme z ní dobrý pocit."

 

❤️ #abbaofficial #abba

Příspěvek sdílel uživatel @ abbaofficial,

Manažer kapely Gorel Hanser mezitím upřesnil, že v roce 2019 začne celosvětové koncertní turné Abbatars s digitálními avatary všech čtyřech členů skupiny, jak vypadali v dobách největší slávy. "Naskenovali nás ze všech možných úhlů, nahráli naše pohyby a výrazy tváře," vysvětlit Bjorn Ulvaeus. 

ABBA prodala přes 400 milionů desek, ale od roku 1986 nikdy nevystoupila naživo kromě soukromé párty v roce 2016. Otázkou je, zda se chystané turné dá považovat za živé vystoupení.

Co říkáte na avatarský návrat ABBY?

reklama

reklama