Dejte si exluzivní mixy Coolife Summer od top českých DJs - Ladida, Michael Burian a Stayer

Ponořte se atmosféry našich letních COOL parties kdykoli budete chtít s trojicí setů od top českých DJs.
Coolife DJ sety - Ladida, Michael Burian, Stayer
Coolife DJ sety - Ladida, Michael Burian, Stayer
archiv Prima COOL / koláž

reklama

Sérii mejdanů COOL ON THE WATER pod křídly Prima COOL letos nezastavil ani vlezlej koronáč. V jedinečném prostoru Cargo Gallery na vlnách Vltavy jsme postupně přinesli tři tématické akce.

Na konci června zahrály ikony české klubové scény - DJ Ladida, Michael Burian a Chris Sadler. Červencová edice patřila trojici kapel v čele s ujetými Hentai Corporation a na sklonku srpna jsme všechno uzavřeli stylově s rapovou edici pod hlavičkou Blakkwood Records - vystoupili třeba Refew, Renne Dang, Sharlota, Dorian nebo DJ Lucky Boy.

Protože nejsme žádné zagorky, domluvili jsme s trojicí nejžádanějších českých DJs, aby vám nahráli sety, takže si můžete Coolife vibrace užívat daleko za obzor končícího léta.

DJ LADIDA

Už v devadesátých letech byla považována za první dámu českého DJingu a na špičce se drží dlohodobě díky precizní technice mixů i smyslu pro budování energie. Ten využívá i jako producentka vlastních tracků, které zněly v setech mnoha vyhlášených DJů. Hrála po boku legend jako Jeff Mills, Westbam, Carl Cox a Laurent Garnier a v jejím itineráři se objevily mnohé světové party destinace včetně berlínské Love Parade.

DJ LADIDA - FB

MICHAEL BURIAN

Těžko počítat, kolik si odnesl ocenění pro nejlepšího domácího DJe a kolikrát hrál před našlapanými halami nebo desítkami tisíc lidí na open air akcích v Česku, ale i po celém světě. Neúnavný DJ a producent je přes dvacet let ústřední součástí české taneční scény.

MICHAEL BURIAN - web

DJ STAYER

Jeden z nejbookovanějších českých DJů současnosti začal svou kariéru před necelými deseti lety, ale dnes už hraje v těch nejlepších časech a nejnavštěvovanějších klubech jako Duplex, Roxy, Mecca, P.M. Club nebo Retro Music Hall. Kromě vlastních produkcí osvěžuje své sety vlastními edity popových i EDM hitů.

DJ STAYER - web

reklama

reklama