Deadpool v novém traileru brání nejhorší rockovou kapelu současnosti

Vždyť vlastně nejsou tak špatní, co?
Deadpool - věříte v božské zázraky?
Deadpool - věříte v božské zázraky?
20th Century Fox

reklama

Jedna z nejvysmívanějších kapel současnosti se dočkala zastání z nečekané strany. V nové upoutávce totiž Nickelback hájí samotný Deadpool.

"Mám rád spíš Marvelovky," řekne Fred připoutaný k posteli Deadpoolovi.

"Kámo, ale my jsme Marvel," odvětí Deadpool.

"Jasně, ale jste Marvel licencovaný Foxama. To je jako kdyby Beatles byli produkovaní Nickelback. Je to sice hudba, ale strašná."

"Myslíš, že tě to udělá cool před děckama ze školy?" trefí se do něho Deadpool, na což Fred odpoví, že jsou Nickelback prostě přeprodukovaný ušní odpad. S tím sice Deadpool nechce úplně polemizovat, ale vyndá silná fakta:

"Padesát milionů celosvětově prodaných alb, jedenáctý nejprodávanější hudební počin historie... šest nominací Grammy, šest cen Billboard..."

Opravdu Deadpool sjíždí ve volném čase kanadské rockové kýčaře, nebo se jen chce postavit proti proudu?

Ukázka upozorňuje na obnovenou sváteční projekci druhého dílu s názvem Once Upon A Deadpool. Film zbavili sprosťáren, aby na něj mohla celá rodina s přístupností od 13 let. Sám Reynolds to označil jako "neomalený útok na peněženky", každopádně na přestřihání filmu přistoupil, protože jde velká část výdělku z projekcí na boj s rakovinou. 

Film navíc získal 15 minut úplně nových scén právě s bývalou dětskou hvězdou Fredem Savagem. Toho Deadpool unese a připoutá k posteli, abu mu četl pohádky – o sobě samozřejmě. Prostě vánoční pohoda.

Taky byste se postavili za Nickelback?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama