Nový klip Dynamite vidělo na YouTube za první den rekordních 101,1 milionů lidí

YouTube servery dostaly pořádně zabrat. Za všechno může nové hudební video korejských hvězd BTS.
BTS - Dynamite
BTS - Dynamite
Big Hit

reklama

Písničce Dynamite se povedlo doslova rozmetat několik velkých rekordů na YouTube. Během jediného dne od svého vydání dokázal klip nasbírat 101,1 milionu zhlédnutí. Dosavadní rekord držely další k-popové hvězdy Blackpink s písničkou How You Like It, která za 24 hodin nasbírala 86,3 milionu zhlédnutí.

Nejde přitom o jediný rekord, který Dynamite překonal. Funky video v jediný moment sledovaly více než 3 miliony lidí, což se dosud taky žádnému nepovedlo, ale čekají ho další důležité mety, u kterých se ukáže, zda si dokáže udržet svou výbušnou sílu. Vrchol je ještě daleko.

Nejvýše položeným zástupcem k-popu na YouTube zůstává Psy a jeho Gangnam Style, který má aktuálně 3,75 miliard zhlédnutí. V roce 2012 se stalo prvním videem, které zaznamenalo více než miliardu přehrání, ale později bylo několikrát překonáno a dnes je jedničkou latinskoamerický megahit Despacito s číslem 6,93 miliardy.

BTS - Dynamite
Autor: Big Hit BTS - Dynamite

Sedmičlenná formace BTS patří mezi největší globální hvězdy k-popu a písnička Dynamite je jejich prvním singlem, který nazpívali zcela v angličtině a navíc i s americky laděným klipem. Podaří se jim nabourat i absolutní rekordy?

reklama

reklama