Prima COOL a Cargo Gallery ti přinášejí nejlepší rock’n’rollovej mejdan Rock’n’roll on the Water

Tady máte program na 20. června!
Rock’n’roll on the Water
Rock’n’roll on the Water
Prima COOL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na Cargo Gallery se ve čtvrtek 20. června sejde totálně výjimečnej line-up: Twisted Rod, The Rocket Dogz a Queens of Everything poprvé všichni na jednom pódiu. Kontrabasy rozvibrujou hladinu Vltavy a kytary vostrý jak kudla budou drolit pilíře mostů. K tomu ještě parádní fashion show Lady AnnaHell a exhibice Hard Breaking Dolls. A tohle všechno ti přináší Prima COOL a Cargo Gallery.

Twisted Rod

Rockabilly světovýho formátu. Padesátky v tý nejlepší kondici, jakou můžeš zažít. To se budou sukně roztáčet! Jinak kluci nedávno oslavili deset let a k narozkám si nadělili novej singl a vlastní pívo. Takže dodatečně: Všechno nej!

Queens of Everything

Queens of Everything. Parádně našláplej Horn Driven Rock’n’roll, pekelná energie nasypaná nápadem a skvělejma instrumentálníma výkonama. Dechberoucí dechová sekce, sedm muzikantů na pódiu je prostě jízda!

The Rocket Dogz

Psychobilly parta z Prahy, která obráží mapy s nesmlouvavym a pekelně našláplym materiálem. Armáda tří, připravená drtit uši všem a všude. Prostě ‘Bad Blood’.

Lady AnnaHell

Hudební produkci proložíme skvělou přehlídkou. Lady AnnaHell ti předvede svoje perfektní šaty. A pokud by se u nás měl někdo vyjadřovat k pin-up stylu, je to právě ona. A proto Lady AnnaHell’s Fashion Show!

Hard Breaking Dolls

Další nehudební vložka bude božácká roller derby exhibice s holkama z Hard Breaking Dolls. Tyhle suprácký bruslařky ti představí sport, jenž bude mít snad do budoucna mnohem víc zájmu.

Více info o jedinečný COOL akci najdeš TADY.
Lupeny na akci jsou k mání ZDE.

Reklama
Reklama