Americká kapela TOOL zahraje 23. května v pražské O2 areně

Americká čtyřčlenná rocková kapela se vrací po třech letech do Prahy v rámci svého evropského turné, aby opět předvedla tajemnou a energií nabitou show!
TOOL
TOOL
Travis Shinn

reklama

Americká kapela, která vznikla v roce 1990 a byla oceněna několika cenami Grammy, se vrací do pražské O2 areny, aby zde představila magickou show plnou netradičních podnětů. Za neuvěřitelnou hudební synergii stojí sestava Danny Carey (bicí), Justin Chancellor (bassová kytara), Adam Jones (kytara) and Maynard James Keenan (zpěv). Skupina, která za svoji kariéru nahrála pět studiových alb, přijíždí fanouškům představit kritiky oceňovanou nejnovější desku z roku 2019 Fear Inoculum, kterou vydala po dlouhých 13 letech. TOOL svoji evropskou tour zahájí 23. 4. v Kodani a navštíví dalších šestnáct měst napříč kontinentem.

„S velkým potěšením mohu oznámit náš návrat na turné,“ řekl Danny Carey. „Uplynulých 18 měsíců bylo přinejmenším náročných, ale z velkých zkoušek přicházejí velké lekce a velké odměny. Upřímně se těšíme, až se o ně s vámi podělíme.

Do pražské O2 Areny dorazí kapela TOOL už 25. května. Vstupenky kupujte v sítích Ticketmaster, Ticketportal nebo skrze české stránky Live Nation.

reklama

reklama