Nový český klip boří hranice. Sledujte příběh z roztančené kavárny, co vás rozzáří

Nikdy nepodceňuj sílu tance... a kofeinu!
Taneční klip Coffee Break
Taneční klip Coffee Break
diVize

reklama

Pražské taneční duo Zizoe & Wahe, které vystupuje pod názvem profesionální kreativní produkce diVize, ukazuje talent a sílu. Pro své studenty vytvořili čerstvé taneční video Coffee Break na stejnojmenou pecku od švédského zpěváka Jonaha Nilssona.

Ona - Zuzana "Zizoe" Veselá - mimo jiné tančila ve světových produkcí včetně tour Kanyeho Westa nebo nyní zpěvačky Aurory. On - Wahe Akopjan - je legendou a mentorem české street dance scény a tančil například pro hip hopového guru KRS-One.

Z natáčení klipu Coffee Break
Autor: diVize Z natáčení klipu Coffee Break

 

Společně toho mají hodně za sebou a jejich první společné vystoupení bylo při opening koncertu 50 Centa. Ale mimo světová jména mají úzký vztah s českou hudební a uměleckou scénou, kde vytvářejí spolupráce se známými i méně známým talentovaným interprety a umělci.

"Oba máme velkou vášeň pro černobílou éru, kdy tanec a choreografie často dokreslovaly filmový příběh. Lidé jako Fred Astaire, Gene Kelly nebo Nicholas Brothers byli naší velkou inspirací," vysvětlil Wahe retro náladu klipu, která boří hranice mezi tanečními styly i historickými érami.

Líbí?

reklama

reklama