Zpíváte jako Freddie Mercury? Tahle skvělá vychytávka posoudí, jak moc se mu blížíte

Vyzkoušejte si FreddieMeter. Je to vážně zábava!
Umíte zpívat jako Freddie Mercury?
Umíte zpívat jako Freddie Mercury?
Queen Productions / FreddieMeter / koláž

reklama

Největší pecky skupiny Queen všichni známe a skoro každý si je někdy zpíval – ať už v povznesené náladě na párty, nebo pravidelně doma ve sprše. Jenže zazpívat je tak dokonalým způsobem, jakým to dělal Freddie Mercury, není nic snadného. Jak moc se mu svým zpěvem blížíte, teď změří šikovná webová aplikace FreddieMeter.

Jak začít?

Vyzkoušet svůj projev můžete na čtyřech skladbách – Bohemian Rhapsody, Don't Stop Me Now, We Are The Champions a Somebody to Love. Stačí otevřít FreddieMeter na počítačích s mikrofonem či na mobilu s iOS nebo Androidem v podporovaném prohlížeči. Pak klepnete na tlačítko LET'S DO IT, vyberete skladbu, povolíte přístup k mikrofonu a můžete (a nemusíte) taky přístup k přední kameře, pokud chcete mít i videozáznam vaší pěvecké show.

Váš hlas proti Freddiemu

Pak se spustí skladba a před vámi se objeví klasická textová nápověda jako při karaoke. Google pomocí algoritmu srovná váš zpěv s nahrávkou Freddieho a zhodnotí jeho čistotu, zabarvení i melodickou přesnost a určí ho na žebříčku od 0 do 100 bodů, kdy maximum získá jen mimořádně skvělý imitátor, ale není to nemožné.

Google upozorňuje, že veškerá analýza probíhá přímo ve vašem zařízení a záznam se neposílá ani neukládá na vzdálených serverech. Všechnu základní práci už totiž předem odvedla umělá inteligence a strojové učení na Freddieho vokálech izolovaných z původní hudební nahrávky.

Svůj výsledek pak můžete jednoduchým způsobem sdílet na sociálních sítích. Na stránkách navíc můžete přispět na Freddieho nadaci pro boj s virem HIV a AIDS.

Tak co, jaké je vaše FreddieMeter skóre?

reklama

reklama