Nepropásněte tahák 5. kola Ligy mistrů Arsenal – Borussia Dortmund

Sledujte přímý přenos zápasu ve středu 26. listopadu od 20.15 na Prima COOL.
Sledujte zápas Liga mistrů UEFA 26.11.2014
Sledujte zápas Liga mistrů UEFA 26.11.2014
Prima COOL

reklama

Fanoušci Arsenalu aby se v posledním měsíci po každém zápase Ligy mistrů objednávali k psychiatrovi. Jejich nervová soustava totiž dostávala pořádně na frak.

 

Nejprve prohrávali na Anderlechtu ještě na začátku poslední minuty 0:1. Ale stačilo pár desítek sekund nastaveného času, aby dali hráči trenéra Wengera dva góly a vyhráli 2:1.

Na PrimaPLAY Premium sledujte ve středu 26. 11. od 20.40 zápas Ludogorec Razgrad – Liverpool FC

 

Jenže za dva týdny předvedli kolaps v opačném gardu. Pohodové vedení 3:0 nasměrovalo Kanonýry k vítězství. Ale tentokrát se vytáhl Anderlecht. Nasypal v závěru tři góly a srovnal na konečných 3:3.

 

Jak tohle mají fanoušci Arsenalu vydržet? A jak asi musí trpět mezi náhradníky Tomáš Rosický. Ten si naštěstí mohl spravit chuť a vylepšit náladu v českém nároďáku při vítězství nad Islandem.

 

Arsenal v Lize mistrů ještě nemá jistý postup ze skupiny. V tabulce je druhý a v případě, že porazí Borussii Dortmund, má jarní boje v kapse. V prvním utkání celé základní skupiny v Dortmundu si Arsenal ani neškrtl, což není úplně pozitivní vklad do důležitého zápasu.

 

Případný plný bodový zisk Borussie by přinesl Arsenalu značné komplikace a o postup by se musel rvát až do posledního kola. Naopak německý vicemistr už je v klidu a může se těšit na únorové osmifinále.

 

Velký tahák 5. kola Ligy mistrů UEFA Arsenal – Borussia Dortmund vysílá ve středu 26. listopadu ve 20.15 živě Prima COOL.

 

Ve studiu se moderátor Radek Šilhan potká s vítězem Ligy mistrů z roku 2007 Markem Jankulovskim a trenérem Františkem Strakou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Liga mistrů 26.11.2014 - upoutávka

 

ARSENAL FC – BORUSSIA DORTMUND

Fanoušci Arsenalu, aby se v posledním měsíci po každém zápase Ligy mistrů objednávali k psychiatrovi. Jejich nervová soustava totiž dostávala pořádně na frak. Nejprve prohrávali na Anderlechtu ještě na začátku poslední minuty 0:1. Ale stačilo pár desítek sekund nastaveného času, aby dali hráči trenéra Wengera dva góly a vyhráli 2:1. Jenže za dva týdny předvedli kolaps v opačném gardu. Pohodové vedení 3:0 nasměrovalo Kanonýry k vítězství. Ale tentokrát se vytáhl Anderlecht. Nasypal v závěru tři góly a srovnal na konečných 3:3. Jak tohle mají fanoušci Arsenalu vydržet? A jak asi musí trpět mezi náhradníky Tomáš Rosický. Ten si naštěstí mohlo spravit chuť a vylepšit náladu v českém národku při vítězství nad Islandem.

Arsenal v Lize mistrů ještě nemá jistý postup ze skupiny. V tabulce je druhý a v případě, že porazí Borussii Dortmund, má jarní boje v kapse. V prvním utkání celé základní skupiny v Dortmundu si Arsenal ani neškrtl, což není úplně pozitivní vklad do důležitého zápasu. Případný plný bodový zisk Borussie by přinesl Arsenalu značné komplikace a o postup by se musel rvát až do posledního kola. Naopak německý vicemistr už je v klidu a může se těšit na únorové osmifinále.

Velký tahák 5. kola Ligy mistrů UEFA Arsenal – Borussia Dortmund vysílá ve středu 26. listopadu ve 20:15 živě Prima COOL. Ve studiu se moderátor Radek Šilhan potká s vítězem Ligy mistrů z roku 2007 Markem Jankulovskim a trenérem Františkem Strakou.

ARSENAL FC – BORUSSIA DORTMUND

Fanoušci Arsenalu, aby se v posledním měsíci po každém zápase Ligy mistrů objednávali k psychiatrovi. Jejich nervová soustava totiž dostávala pořádně na frak. Nejprve prohrávali na Anderlechtu ještě na začátku poslední minuty 0:1. Ale stačilo pár desítek sekund nastaveného času, aby dali hráči trenéra Wengera dva góly a vyhráli 2:1. Jenže za dva týdny předvedli kolaps v opačném gardu. Pohodové vedení 3:0 nasměrovalo Kanonýry k vítězství. Ale tentokrát se vytáhl Anderlecht. Nasypal v závěru tři góly a srovnal na konečných 3:3. Jak tohle mají fanoušci Arsenalu vydržet? A jak asi musí trpět mezi náhradníky Tomáš Rosický. Ten si naštěstí mohlo spravit chuť a vylepšit náladu v českém národku při vítězství nad Islandem.

Arsenal v Lize mistrů ještě nemá jistý postup ze skupiny. V tabulce je druhý a v případě, že porazí Borussii Dortmund, má jarní boje v kapse. V prvním utkání celé základní skupiny v Dortmundu si Arsenal ani neškrtl, což není úplně pozitivní vklad do důležitého zápasu. Případný plný bodový zisk Borussie by přinesl Arsenalu značné komplikace a o postup by se musel rvát až do posledního kola. Naopak německý vicemistr už je v klidu a může se těšit na únorové osmifinále.

Velký tahák 5. kola Ligy mistrů UEFA Arsenal – Borussia Dortmund vysílá ve středu 26. listopadu ve 20:15 živě Prima COOL. Ve studiu se moderátor Radek Šilhan potká s vítězem Ligy mistrů z roku 2007 Markem Jankulovskim a trenérem Františkem Strakou.

 

reklama

reklama