Osudová bitva: Rozdrtí Arsenal v úterý Monaco?

Sledujte přímý přenos zápasu v úterý 17. března od 20.15 na Prima COOL.
AS Monaco – Arsenal FC
AS Monaco – Arsenal FC
archiv Prima COOL

reklama

Po domácí prohře 1:3 to může být hodně trpká odveta pro trenéra Arsenalu Arsena Wengera. Monaco kdysi vedl sedm let a teď s ním nejspíš vypadne z Ligy mistrů. Arsenal ale ve Francii nikdy neprohrál a ani nikdy nevypadl s francouzským týmem. Teď se všechno může změnit. Monaco doma 10 let v evropských pohárech neprohrálo, což je celkem 8 zápasů, a doma letos v Lize mistrů nedostalo ani jeden gól.

 

Arsenalu možná bude víc vyhovovat, že hraje venku. Na druhou stranu neprošel z osmifinále už čtyřikrát po sobě a teď to hrozí popáté. A ještě jedna statistika mluví ve prospěch Monaka. Když na evropské scéně vyhrálo venku první zápas, což se stalo 9x, tak vždycky postoupilo. A teď má zaděláno na další postup.

 

Na PrimaPLAY Premium sledujte v úterý 17. 3. od 20.40 zápas Atlético–LeverkusenMimořádně sledovanou odvetu osmifinále Ligy mistrů UEFA AS Monaco – Arsenal FC vysílá Prima COOL živě v úterý 17. března ve 20.15. Libor Bouček přivítá ve studiu jediného Čecha, který jel závod Formule 1, Tomáše Engeho, a fotbalového novináře z Deníku Sport Karla Häringa. Ambasador vysílání Ligy mistrů na Prima COOL Marek Jankulovski přiblíží divákům utkání přímo z Monaka společně s bývalým hráčem AS Monaco janem Kollerem.

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Liga mistrů 17.3.2015 - AS MONACO - ARSENAL FC - upoutávka

reklama

reklama