Viktoria Plzeň zabojuje o postup do Ligy mistrů

Viktoria Plzeň opět po dvou letech stojí na prahu své druhé účasti v hlavní fázi Ligy mistrů UEFA. Zbývá přenést se přes poslední překážku, která stojí v cestě. NK Maribor ale rozhodně není slabým soupeřem. Sledujte první zápas 20. srpna od 20:15 na Prima COOL.
Liga mistrů - Plzeň vs. Maribor
Liga mistrů - Plzeň vs. Maribor

reklama

Ve třetím předkole vyřadil NK Maribor slovinský mistr APOEL Nikósia. Kyperský klubový fotbal byl v předchozích letech na velkém vzestupu a vyřazení Nikósie má určitě svou hodnotu. Maribor stejně jako Plzeň usiluje o druhý postup do skupiny Ligy mistrů. Své jediné účinkování mezi evropskou fotbalovou smetánkou si Maribor odbyl v sezóně 1999 - 2000.

 

Plzeň skvěle vstoupila do sezóny. V obou předkolech Ligy mistrů i v Gambrinus lize vyhrála Viktoria všechny své zápasy. Pod trenérem Vrbou předvádí tým velice atraktivní ofenzívní fotbal s velkým množstvím šancí. Na druhou stranu ale občas inkasuje zbytečné góly.

 

Plzeňská bitva o Ligu mistrů začíná v úterý 20. srpna v přímém přenosu Prima COOL ve 20:15.

 

Ve studiu bude s moderátorem Liborem Boučkem ambasador Ligy mistrů na Prima COOL Marek Jankulovski a jeden velice překvapivý host.

 

Přímo na stadiónu se pak diváci setkají s druhým moderátorem Radkem Šilhanem. Přímý přenos komentuje z Plzně Milan Štěrba.

 

Podívejte se na exkluzivní pozvánku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Milan Štěrba k zápasu Viktoria Plzeň - NK Maribor

 

Napínavý zápas Viktoria Plzeň NK Maribor můžete poprvé sledovat na Prima COOL také v HD rozlišení! Více o vysílání Prima COOL v HD rozlišení se dočtete zde.

 

K vidění bude tento zápas také na PrimaPLAY Premium.

reklama

reklama