Moto cestou necestou: Kavkaz. O co j(e)de?!

V létě 2013 se uskutečnila třetí cesta ze série „MOTO CESTOU NECESTOU“, tentokrát na Kavkaz, tedy do Gruzie, Arménie a Azerbajdžánu, kterou absolvovali Pavel Liška, Jan Révai a Egon Kulhánek.
Team Moto cestou necestou
Team Moto cestou necestou
Team Moto cestou necestou

reklama

Cestu, stejně jako dvě předešlé do Maroka v roce 2010 a do Turecka v roce 2012, natáčeli, a nyní se čtyři díly dokumentu vysílají vždy v pondělí ve 20.15 na Prima COOL.

Po zkušenostech z minulé cesty se tvůrčí tým i naši slavní cestovatelé shodli na tom, že si zemi, v níž se budou pohybovat, chtějí trochu víc užít. Striktně daný plán, při kterém objeli Turecko, byl jistě zajímavý a zážitků mají nespočet. Tentokrát to ale chtějí zkusit trochu jinak, proto budou daleko víc improvizovat.

Podívejte se na jedenáctiminutový trailer:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Moto cestou necestou III - trailer

Naše slavné cestovatele nečeká přes Kavkaz jednoduchá cesta. Budou se muset vyrovnat se strašlivě vypadající srážkou s prasetem nebo změnit trasu, jelikož je pravoslavní kněží nepustí přes své svaté území.

A budou se muset dokonce i pěknou štreku vracet, protože se jim porouchá auto. Jak to všechno zvládnou a co vše při tom zažijí?

To uvidíte od 3. února každé pondělí večer na Prima COOL.


reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!