Zábavné reklamy ze Super Bowlu: Plochý McConaughey, Střihoruký Chalamet nebo Ferrell v Norsku

Největší americká sportovní a televizní událost přinesla taky tradiční nálož nápaditých reklam.
Nejlepší reklamy ze Super Bowlu 2021
Nejlepší reklamy ze Super Bowlu 2021
Doritos / Cadillac

reklama

V letošním finále americké NFL se utkaly týmy Tampa Bay Buccaneers a Kansas City Chiefs s konečným výsledkem 31:9. Mimo americké území se však častěji řeší jiné aspekty velké televizní show. Letos to bylo třeba poločasové hudební vystoupení, o které se postaral The Weeknd, a samozřejmě filmové spoty a reklamy.

Z nejpřestižnějšího reklamního bloku, který je na americké televizi k vidění, jsme vybrali pět zábavných kousků s hvězdným hereckým obsazením:

Střihoruký Chalamet

Mladá hollywoodská kometa Timothée Chalamet (Duna, Král, Dej mi své jméno) se chopila ikonické postavy, kterou v podobné části své kariéry ztvárnil Johnny Depp. Syna Střihorukého Edwarda, který se jmenuje Edgar, potkávají stejné trable jako jeho tátu. Ještě že má po boku Winonu Ryder, které se vrátila do role Kim Boggs. Zcela novým hrdinou je každopádně elektrický Cadillac Lyriq, jehož autopilot ulehčí život i střihorukým...

 

Plochý McConaughey

Křupková foukaná verze Doritos 3D se vrací po patnáctileté pauze a v reklamní kampani sází na Matthewa McConaugheyho, kterého už nebaví jeho plochý život a rád by si zase užíval výhod třech rozměrů. Jen mu trochu chybí smysl pro načasováni.

 

Poskok Drake

Americká pojišťovna State Farm si k natáčení reklamy pozvala hvězdy NFL, quarterbacky Aarona Rodgerse a Patricka Mahomese, ale aby toho nebylo málo, dostali ve vtipném spotu ještě dubléry. Tím prvním je Paul Rudd a tím druhým Drake, který se snaží ukázat, že by ten reklamní slogan taky zvládl. Ale je mu připomenuto, že v tomhle spotu bude jenom poskokem.

 

„It Wasn't Me“ – Ashton Kutcher, Mila Kunis & Shaggy

Další reklama od výrobce snacků – ostatně, kdy jinde se jich v Americe sní víc než právě při Super Bowlu? Hvězdný pár Mila Kunis a Ashton Kutcher řeší Milinu závislost na křupání v remixu hitovky It Wasn't Me. Nakonec vibe pozvedne i sám Shaggy.

 

Will Ferrell – No Way Norway

Willa Ferrella fakt nakrklo, že v Norsku prodají víc elektrických aut v přepočtu na obyvatele než v USA, tak vyrazí za Kenanem Thompsonem a Awkwafinou, aby získal spojence ke svému tažení na tuhle skandinávskou zemi... Reklama je součástí kampaně General Motors, kteří plánují uvést do roku 2025 celkem 30 modelů elektrických aut.

Líbí?

reklama

reklama