5 věcí, které byste neměli dělat v Uberu! Jinak vás už také nikdo nemusí svézt!

Tohle byste v Uberu dělat neměli!
Tohle byste v Uberu dělat neměli!
Uber/YouTube

reklama

Pokud dáváte před taxíky přednost Uberu, pravděpodobně jste obeznámení s tím, jak celá věc funguje. Mobilním telefonem si vyberete místo vyzvednutí a zavoláte řidiče, zkontrolujete si jeho hodnocení a následně se necháte svézt, kamkoliv potřebujete. Málokdo si ale uvědomuje, že i zákazníci mají vlastní, ovšem neveřejné hodnocení, které se objeví všem řidičům před přijetím jízdy. Pokud budete dělat následujících pět věcí, nedivte se, pokud vás už nikdo nebude chtít vzít…

1) NENIČTE AUTO

Dobře, tohle celkem dává smysl, prostě začněte tím, že nebudete nic ničit a že řidiči v autě nepozvracíte podlahu!

2) NEMLUVTE SPROSTĚ

Řidiči Uberu se rekrutují z nejrůznějších částí společnosti, mohou být různých národností i vyznání. Je proto vhodné chovat se slušně, nenadávat a vyvarovat se i nepřijatelných gest.

3) NENAVAZUJTE DALŠÍ VZTAH

Jako velmi rušivé a do hodnocen negativně se projevující je pozdější obtěžování řidiče a navazování vztahu. Uber vás má vozit, ne vám nacházet partnery.

4) NEPORUŠUJTE ZÁKONY

Nesnažte se cpát do vozidla ve větším než dovoleném množství, nechtějte po řidiči, ať jede rychleji a ani se nepokoušejte vytahovat nebo dokonce používat jakékoliv drogy!

5) NEMĚJTE SEX S UBEREM

Pokud máte tuhle službu tak moc rádi, že byste se chtěli – čistě náhodou – vyspat s její řidičkou či řidičem, pak zadržte! V tomhle směru je Uber velmi striktní a řidič má právo vás při jakýchkoliv nevhodných náznacích dostat z auta za každou cenu, případně zavolat policii. Pak už to ale máte s Uberem nadobro spočítané a databáze hodnocení je samozřejmě globální.

reklama

reklama