6 slavných scén, při kterých herci tak šíleně přehrávali, až z nich udělali parodii

Taky v herectví platí, že méně je někdy více.
Přehrávající herci - bývá s nimi sranda!
Přehrávající herci - bývá s nimi sranda!

reklama

Proč hrát umírněně, když můžete hrát hystericky!? Od Nicolase Cage po Jareda Leta jsme vzpomněli na ty nejďábelštější herce, kteří mají na triku brutálně přepálené herecké výkony.

06) Michael Sheen v Twilight sága: Rozbřesk

Ačkoliv je Michael Sheen velmi kvalitní herec nejrůznějších dramatických poloh, součástí jeho kontraktu pro Twilight ságu byla zřejmě tuna kokainu. Důkazem za všechny budiž kultovní scéna jeho ďábelského smíchu ve scéně na zasněžené pláni…

05) Jared Leto v Sebevražedném oddílu

Po sebevražedném výkonu Heatha Ledgera v Temném rytíři bylo samozřejmě velmi obtížné překonat jeho podání Jokera. Jared Leto se však v Sebevražedném oddílu zřejmě rozhodl, že to zkusí emulací nejrůznějších citoslovců, zvířecích zvuků a čehosi, co se většinou ozývá spíše z toalet.

04) Raúl Juliá ve Street Fighter

V případě Raúla Juliá je samozřejmě přehrávání nejen opodstatněné, ale také smutné – dramatický tahoun Juliá totiž při svém podání generála Bisona v kultovně špatném Street Fighterovi umíral na rakovinu, svou poslední roli se tak rozhodl si bestiálně užít. A je to vážně jízda!

03) Nicolas Cage v Polibku upíra

Žádný seznam přehrávajících herců se nemůže obejít bez Nicolase Cage – vlastně by se dalo říct, že by klidně všechny okolní filmy mohly patřit jeho talentu! Za všechny Nicovy scény přesto vybíráme jeho „abecedu“ z Polibku upíra – když nic jiného, Cage ji natočil ještě v době, kdy jej všichni měli za talentovaného herce.

02) John Travolta v Bojišti: Země

A zase tu máme ten úsměv! Bojiště: Země by sice nezachránil žádný herec v roli hlavního záporáka, když se však role v scientologické filmové bibli zhostil Travolta, z výsledku přecházel zrak. Celkový dojem nejlépe shrnuje sestřih šílených filmových chechtálků.

01) Eddie Redmayne v Jupiter vychází

Ačkoliv Eddie Redmayne v roce premiéry snímku Jupiter vychází získal Oscara, pihou na kráse jeho kariéry byl bezpochyby právě tento film. Eddieho brutální přepalování každé scény je sice zábavným důvodem, proč se na tuhle slátaninku dodívat – ale za vrchol své herecké kariéry ji určitě považovat nebude.

Kteří herci vás svým okázalým herectvím nejvíc dostali?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!