První trailer filmu Barbie geniálně paroduje slavnou sci-fi

Po dvojici virálních fotek konečně dostáváme první trailer filmového zpracování Barbie. A je to... nečekaně zábavná trefa!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Barbie
Warner Bros.

reklama

Barbie je ikonická i hodně diskutovaná hračka. A podobně to jistě bude i s jejím filmovým zpracováním od režisérky Grety Gerwig (Malé ženy, Lady Bird). Stále sice nevíme, jaký bude příběh filmu, ale po vydání prvního traileru už není pochyb o tom, že výborně zvládne sarkastický a feministicky laděný humor či práci s popkulturními odkazy.

Trailer totiž odkazuje na začátek legendárního sci-fi filmu 2001: Vesmírná odysea, který vypráví o zrození rodu homo sapiens v srdci africké savany. Zde však samozřejmě jde o revoluci v hračkářském průmyslu, kterou způsobil příchod Barbie.

Barbie
Autor: Warner Bros. Barbie

Nakonec se dočkáme i pohledu na hypnotický obelisk – v tomto případě tedy Margot Robbie jako Barbie – s prosvítajícím sluncem a velkolepými tóny skladby Tak pravil Zarathustra od Richarda Strausse. Dojde i na pár prostřihů z filmu, v nichž nechybí Ken (Ryan Gosling) ani spousta přesycených kýčovitých barviček s růžovou v čele.

V dalších rolích se v Barbie objeví America Ferrera (Ošklivka Betty, WeCrashed), Kate McKinnon (Krotitelé duchů, Yesterday) nebo Will Ferrell (Zoolander, Horší už to nebude). Růžové šílenství nastane v českých kinech 20. července 2023.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!