Červencová Pevnost je plná záporaček a Nanitů!

Jste připraveni na Black Widow?
Pevnost 7/2021
Pevnost 7/2021
Pevnost

reklama

Pokud nejste avokádo, nemusí být zkaženost nutně mínus. Svoje o tom vědí i ty nejlepší fantastické záporačky a bad girls, které bez uzardění obsadily téma nové Pevnosti. A že jich je. Stejně tak se ale v nejnovějším vydání potkáte s ARMÁDOU MRTVÝCH, ocitnete se V ZAJETÍ a zavzpomínáte spolu s námi na G. I. JOEA, unikátní militaristický sci-fi fenomén, který nyní po dlouhé době ožije skrze snímek SNAKE EYES: G. I. JOE ORIGIN.

Ze seriálové sekce ale již pomrkávají značně vydaření SWEET TOOTH: CHLAPEC S PAROŽÍM a LOKI, zatímco Fokus se plně soustředí na WARCRAFT, jeden z nejživějších fantastických světů. A s královnou humanistické a odtechnizované sci-fi BECKY CHAMBERSOVOU se znáte? A víte, že sestřenky se již počtvrté vracejí ve ZTRACENÉ od Andrzeje Pilipiuka?

Pevnost 7/2021
Autor: Pevnost Pevnost 7/2021

Znáte tajemství stříbrného města ARILA a tušíte, kdo jsou SESTRY VE ZBRANI A PÍSNI? A hlavně už jste si udělali čas na unikátní tuzemský komiks NANITS CHRONICLES, ve kterém budoucnost není pro padavky? V souvislosti s Nanity pak Pevnost nabízí i rozhovor s tvůrci tohoto skvělého počinu, s Robertem Kaločaiem a s Michaelem Petrusem.

Mimochodem konečně u nás vychází i jedna z nejslavnějších mang světa, AKIRA. A zatímco v historické sekci si povíme víc o smrti rokokového dobrodruha Morice Beňovského, v Hlase fandomu vám naprášíme vše o akcích WITCHERCON, HUSITI NA TVRZI a také o SARDENSKÝCH LEGENDÁCH 2021. A samozřejmě nesmějí chybět ani novinky o COMIC-CON PRAGUE 2021, ani povídky od Kateřiny Kalivodové Foltánkové a Romana Turčanyho, a i s nimi se pořád jenom rozehříváme.

Ten, kdo koupí, neprohloupí, protože v novém čísle Pevnosti je snad úplně všechno, po čem fanouškovská duše hladoví. Včetně novinek ze světa Prima COOL! Ať se vám čte nejmíň… fantasticky!

reklama

reklama