COOLTALK s Orionem: V PSH jsme se nikdy neporvali, Vladimira 518 bych asi nepřepral

Legenda českého rapu a jedna z jeho stěžejních osobností napříč třemi dekádami se nechala zlákat před naši kameru a odpovídala na všetečné otázky. Už ví, co bude, až nebude rap?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

COOLTalk s Orionem

reklama

Orion začal rapovat v patnácti letech a to už je, bratru, čtvrtstoletí. Ikona tohohle hudebního stylu, která pomáhala žánr etablovat ve veřejném prostoru, kývla na interview ve stylovém podniku souputníka z PSH Mikea Trafika Jam & Co.

Povídali jsme si krátce před jeho koncertem v legendárním Klubu 007 na Strahově, která se koná v sobotu 24. června ve 20.00. A řeč logicky musela přijít nejen na aktuální situaci s PSH a případné plány na nové album, ale i na sólovou desku, rapperské stárnutí, zájem mladejch holek, fotbalovou Bohemku i ježdění na bruslích.

Bude Papa Ori jednou taky papa a pořídí si ratolest? To vám napoví nový COOLTALK!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!