Lednová Pevnost chmury zahání

Jste připraveni na Wednesday?
Pevnost 1/2023
Pevnost 1/2023
Pevnost

reklama

Letos nám bylo seriálově tuze dobře a WILLOW to jako tečka rozhodně nepokazil. Také jeho zásluhou jsme se proto rozhodli pro špetku toho vzpomínání na fantasy snímky a kinematografické fenomény, které v osmdesátých letech stejně jako původní Willow prošlapávali cestičku svému žánru v časech před Pánem prstenů a Harry Potterem. A protože nám velkou radost udělala i gotická školačka WEDNESDAY, pochopitelně se budeme věnovat také jí.

A co tam máme dál? Například s Noahem Hathawayem zavzpomínáme na doby, kdy se jako Atrej v NEKONEČNÉM PŘÍBĚHU proháněl na svém Artaxovi. Posvítíme si na nový seriál 1899. Ještě se vrátíme k druhému BLACK PANTHEROVI. A hurá do knih, vyšla totiž PÍSEŇ VÁLKY, třetí díl Cuchenanových a Minangarových dobrodružství od Míši Merglové. Čtrnáct trofejí Larryho Correii můžete poznat v LOVECKÉ SEZONĚ. Fanoušky žánru hrůzy potěší povídkové sbírky ČERVI V HLAVĚ a BIZARROPOLIS.

Pevnost 1/2023
Autor: Pevnost Pevnost 1/2023

Povídkami přispěli David Šenk a právě Larry Correia. Zamilujete si Joea Abercrombieho a jeho MOUDROST DAVŮ. Jan Vondráček vás v rozhovoru uvede do světa audioknih s příběhy TERRYHO PRATCHETA. Seznámíme se s Václavem Jelínkem, KRÁLEM ČESKÉHO BRAKU. Komiksová sekce zve do BLUDIŠTĚ, k tomu CONAN PŘICHÁZÍ, ale taky RYCHLÉ ŠÍPY. Určitě si nenechte ujít legendárního reka, paladina a velitele Bretaňské marky ROLANDA.

Z blížícího COMIC-CONU 2023 mávají DANNY GLOVER, BRIAN COX a JASON AARON. GeekZóna okouzlí LEGEM i SBĚRATELSKÝMI FIGURKAMI. A ani to zdaleka není vše. Prostě parádní čtení na chvíle svátečního klidu. A už se těšíme, až se po Vánocích sejdeme nad svařákem a povíme si, kdo jste dostal jakou krásnou knížku, nebo co nakoukal na Prima COOL. Máme vás rádi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!