Pedro Pascal šokoval fanoušky brutální objednávkou kávy. Podívejte se na video

Sociálními sítěmi koluje video, na kterém je Pedro Pascal zachycen před kavárnou. Obsahuje totiž dost extrémní detail...
Perdo Pascal v seriálu The Last of Us
Perdo Pascal v seriálu The Last of Us
HBO

reklama

Hvězda právě vrcholící první sezony seriálu The Last of Us (nebo taky Star Wars hitu The Mandalorian) vzbudila rozruch na sociálních sítích. Pedro Pascal se objevuje v krátkém videu od fanouška, kterému se ho podařilo chytit na ulici a požádal ho o podepsání figurky Dina Djarina. Herec s úsměvem souhlasil, fanoušky však na něm přesto něco zneklidnilo.

Zvídavější z nich si totiž přiblížili kelímek s Pedrovou kávou a etiketu o vybrané variantě, aby zjistili, jaké kombinaci dává přednost. A dost se zhrozili. U běžné hollywoodské celebrity by našli specialitky typu mandlového mléka nebo třeba slazení nízkokalorickou stévií, ale volba Pedra Pascala byla poněkud extrémnější.

@alexafromspace Met THE DADDY of the daddies 2 weeks ago and he was pure gold #pedropascal #fyp #daddy #pedropascaledit ♬ Big Boys (sped up + reverb) - Remix - NVBR

Do jediného kelímku si nechal udělat ledové quad espresso s extra ledem, to vše s šesti dávkami kávy! Ano, v jediné kávě měl šest kávových shotů, což je šleha i pro velké kofeinové jezdce. „Brutální dávka kávy,“ reagoval jeden z uživatelů. „Ten musí mít sakra odolnej žaludek,“ dodal další.

Když budeme pracovat s informací, že průměrná dávka espressa obsahuje zhruba 63 mg kofeinu a maximální doporučená bezpečná dávka pro dospělého dělá 400 mg, tak se jí Pedro Pascal nebezpečně přiblížil jen tímhle jediným kelímkem. 

Jenže – divíte se, že musí držet maximálně bdělou hladinu kofeinu, když aktuálně nese na svých bedrech osud houbami zdevastované civilizace, předaleké galaxie i obří fanouškovské komunity, kterou v posledních letech získal?

Zdroj: New York Post

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!