Co se nesmí říkat v upoutávkách na Prima COOL? Poznejte partu, která je vyrábí!

Zajímalo vás někdy, kdo vymýšlí všechny ty coolácké srandy jako Chcaldorýny Drnčeloto, Styk Pohlavson nebo Žána Kládu? Jako dárek ke 12. narozeninám kanálu máte jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí COOLu, a poznat tak skvělou bandu, která tvoří jeho duši.
Honza Dolanský, hlas COOLu!
Honza Dolanský, hlas COOLu!
Prima COOL

reklama

Na COOL leze puberta! A abychom to dospívání řádně oslavili, společně s moderátorem Honzou Kokym jsme se vrhli na partu, která má na svědomí celou cooláckou komunikaci včetně oblíbených upoutávek, kterým od samého začátku propůjčuje hlas Honza Dolanský.

Banda se skládá z promo producerů: Jakuba Krumpocha, Filipa Racka, Jirky Charváta, a hlavně Janiny Dolanové, která celé šílené bandě šéfuje. O vizuálního ducha COOLu se stará art director Michal Jahn a zvuk má pod taktovkou Štěpán Müller. Každý čtvrtek se navíc k bandě ve studiu připojí dnes už ikonický hlas COOLíku, Honza Dolanský.

Tak trochu nekorektní rozhovor obsahuje snad všechna témata, na která si vzpomenete. Projdeme si proces tvorby samotných upoutávek, kdo přejmenovává americké herce do coolštiny nebo jaká slovíčka má Honza ve zvukovém studiu zakázaná.

Celý rozhovor najdete na YouTube kanálu Prima COOL:

Ke 12. narozeninám si parta navíc připravila nové identy, které letos nesou témata puberty v podobě závorkových vousů nebo beďarů. Tady je máte!

reklama

reklama