Proč chce PewDiePie smazat svůj YouTube kanál? Tohle je nejpravděpodobnější důvod!

Už za pár dní budeme mít jasno, jak to s kanálem PewDiePie dopadne!
PewDiePie
PewDiePie
PewDiePie

reklama

Pokud sledujete videa na YouTube, pravděpodobně vám neušlo vyjádření PewDiePie, který plánuje s dosažením mety 50 milionů odběratelů smazat svůj kanál. Na toto téma se rozjela velmi vášnivá diskuze na sociálních sítí a lidé přemýšlí, co má švédský vtipálek skutečně za lubem.

Jedna ze teorií mluví o tom, že je všechno jen promyšlené PR, jiná zase uvažuje o pranku, důvod ale může být ryze technický. I přes to, že YouTube podobná nařčení popírá, stále více velkých YouTuberů kritizuje „nový algoritmus“ tohoto video portálu, kvůli kterému jsou do popředí posouvána videa s interakcemi, namísto videí s kvalitním obsahem.

Podobně, jako se vyjádřil PewDiePie, vidí problém lidé z H3H3 productions, kteří rovněž tvrdí, že jejich videa už nejsou tolik na očích a sledovanost neustále klesá. Na druhou stranu je ale nutné uvědomit si, že i kdyby PewDiePie se svým takřka 50milionovým kanálem ze dne na den přestal cokoliv dělat, finanční „dojezd“ bude ještě hodně dlouhý a zavírat kanál, který měsíčně generuje několik tisíc dolarů, by byl učiněný nerozum.

Sám Pewds navíc přiznává, že s tvorbou končit nehodlá, tak počkejme ještě těch několik dní a uvidíme!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!