Dojemné video s Rockem: Takhle věnoval svoje auto válečnému veteránovi

Filmová hvězda překvapila fanouška, který se věnuje dobročinnosti, opravdu impozantním dárkem.
Rock věnoval svůj speciálně vytuněný pickup truck válečnému veteránovi
Rock věnoval svůj speciálně vytuněný pickup truck válečnému veteránovi
Netflix / Dwayne Johnson Rock Foundation

reklama

Dwayne Johnson uspořádal speciální projekci svého nejnovějšího filmu Red Notice pro vybranou skupinu diváků, kteří jsou pozitivním vzorem pro společnost i své okolí. Všichni v publiku dostali dárky, ale jeden z nich, veterán amerického námořnictva Oscar Rodriguez, se dočkal ještě jednoho překvapení navíc. The Rock mu totiž předal svůj vlastní, speciálně vybavený pickup truck.

„Děkuji za všechno, co děláš a užij si svůj nový truck,“ přečetl Oscar vzkaz od Rocka, který si vzal celé předávání osobně na starost. Pak se nevěřícně sesunul k zemi a přemohly ho emoce. Následovalo objetí, společné focení, loučení a první oslavná jízda po kalifornských silnicích.

„Zaslouží si daleko víc, než jen mé osobní auto,“ připomněl Rock. Oscar se už dlouho stará o svou starou matku, pomáhá ve své komunitě i církvi a poskytuje jídlo a oporu ženám, které se staly obětmi domácího násilí. V instagramovém příspěvku pak připomněl své oblíbené heslo, že je dobré být důležitý, ale je důležitější být dobrý.

Sám jde příkladem, protože patří mezi nejvíce dobročinné hvězdy Hollywoodu. V roce 2006 založil Dwayne Johnson Rock Foundation, která dlouhodobě pomáhá znevýhodněným dětem. Například loni se spojil s Microsoftem a daroval konzole Xbox a další vybavení dětským oddělením ve dvaceti amerických nemocnicích.

Na začátku letošního roku věnoval auto celoživotnímu příteli Bruno Leuerovi za jeho laskavý čin. Když bylo Johnsonovi čtrnáct let, poskytl jeho matce a jemu dočasně střechu nad hlavou, když přišli o předchozí bydlení, protože neměli na nájem.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!