SPOILER: Marvel právě zabil jednoho z nejslavnějších Avengerů

Další nečekaný zvrat...
civl war II
civl war II
Marvel

reklama

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY
ZE TŘETÍHO SEŠITU CIVIL WAR II

V Marvelu se v posledních týdnech neflákají. Nejdřív udělali z Kapitána Ameriky agenta Hydry, pak oznámili, že je novým Iron Manem patnáctiletá dívka, a teď zabili Bruce Bannera. Jeden ze zakládajících Avengerů, který se mění v zabijáckého Hulka, zemřel v novém díle minisérie Civil War II. A nebyla to zrovna hrdinská smrt.

banner smrt
Autor: Marvel banner smrt

Jak vidíte na obrázku, Banner padl na zem s dírou v hlavě. Osudový šíp vyrobil on sám a dal ho Hawkeyeovi pro případ nejvyšší nouze, ta ale přišla dřív, než mohl tušit. Inhuman Ulysses měl totiž vizi, v níž Hulk zabil několik Avengerů. Hawkeye tedy nemeškal a poslal Bannera na věčné časy, což by mělo odstartovat celou "druhou Občanskou válku" mezi Iron Manem a Captain Marvel.

Hulk Cho 2
Autor: Marvel Hulk Cho 2

Takže... konec Hulka? Ne tak úplně. Zaprvé jím teď je geniální teenager Amadeus Cho (Banner si víceméně dával pauzu) a zadruhé nás v listopadu 2017 čeká fantasy Thor: Ragnarok, v níž se filmové verze Thora a Hulka vydají na epickou vesmírnou výpravu. Nikoho by tedy nepřekvapilo, kdyby premiéru filmu doplnil Bannerův velký komiksový comeback...

Hulk main 2

Bude třetí Thor částečnou adaptací Planety Hulk?

reklama

reklama