SPOILER: Marvel právě zabil jednoho z nejslavnějších Avengerů

Další nečekaný zvrat...
civl war II
civl war II
Marvel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY
ZE TŘETÍHO SEŠITU CIVIL WAR II

V Marvelu se v posledních týdnech neflákají. Nejdřív udělali z Kapitána Ameriky agenta Hydry, pak oznámili, že je novým Iron Manem patnáctiletá dívka, a teď zabili Bruce Bannera. Jeden ze zakládajících Avengerů, který se mění v zabijáckého Hulka, zemřel v novém díle minisérie Civil War II. A nebyla to zrovna hrdinská smrt.

banner smrt
Autor: Marvel banner smrt

Jak vidíte na obrázku, Banner padl na zem s dírou v hlavě. Osudový šíp vyrobil on sám a dal ho Hawkeyeovi pro případ nejvyšší nouze, ta ale přišla dřív, než mohl tušit. Inhuman Ulysses měl totiž vizi, v níž Hulk zabil několik Avengerů. Hawkeye tedy nemeškal a poslal Bannera na věčné časy, což by mělo odstartovat celou "druhou Občanskou válku" mezi Iron Manem a Captain Marvel.

Hulk Cho 2
Autor: Marvel Hulk Cho 2

Takže... konec Hulka? Ne tak úplně. Zaprvé jím teď je geniální teenager Amadeus Cho (Banner si víceméně dával pauzu) a zadruhé nás v listopadu 2017 čeká fantasy Thor: Ragnarok, v níž se filmové verze Thora a Hulka vydají na epickou vesmírnou výpravu. Nikoho by tedy nepřekvapilo, kdyby premiéru filmu doplnil Bannerův velký komiksový comeback...

Hulk main 2

Bude třetí Thor částečnou adaptací Planety Hulk?

Reklama
Reklama