Tohle je 5 nejbohatších youtuberů světa! První místo vás totálně překvapí, drží ho holka!

Pořád nerozumíte tomu, jak se dají vydělat peníze na YouTube?
Nejbohatší youtubeři
Nejbohatší youtubeři
NBC / YouTube

Na YouTube se točí stovky milionů dolarů. Za reklamy nebo jen za čistá zhlédnutí – peněz leží na největším videoportálu opravdu hodně a někdy se stačí pro ně pouze ohnout. Všichni youtubeři, které naleznete v žebříčku níže, mají jedno společné – začali úplně jednoduše tím, že zapnuli kameru a navzdory kritice se nebáli vyzkoušet něco nového. Teď můžete sledovat, kolik peněz už stihli ve svých mladých životech vydělat!

5) Grace Helbig | 5 milionů dolarů

Začínáme pátým místem, které pro sebe uzurpovala Grace Helbig. V roce 2007 se přestěhovala do New Jersey a v domě, o který se starala pro jednu rodinu, začala z nudy točit vlogy. O devět let později o ní mluvíme jako o jedné z nejlepších komediantek a nejvlivnějších youtuberek planety.

Grace Helbig
Autor: NBC Grace Helbig

4) Markiplier | 5,1 milionů dolarů

Pokud jste nikdy nechápali, jak si někdo může vydělávat tím, že se natáčí u hraní videí, pak se začněte zajímat o Markipliera. Nemusíte ho sledovat pravidelně, ale podívejte se na to, jak málo stačí k tomu, abyste mohli být ve 26 letech v podstatě za vodou. Markiplier má přes 12 milionů odběratelů, často se věnuje charitě, vydělává spoustu peněz a to všechno během 4 let jeho aktivní kariéry.

Markiplier
Autor: Youtube Markiplier

3) Smosh | 11,8 milionů dolarů

Se třetím místem se posouváme o velký skok kupředu ke komediální dvojici Smosh. Chlapci začali už v roce 2005, za dobu své aktivní kariéry ale ušli pořádnou cestu. Ještě před pěti lety měli „pouze“ 3 miliony odběratelů a výdělek kolem 100 000 dolarů, pak se ale díky skečům a zábavným videím posunuli kupředu a dnes už mají odběratelů 22 milionů. Dobrá práce!

Smosh
Autor: Youtube Smosh

2) PewDiePie | 18 milionů

Švédskou raketu netřeba představovat – Felix Kjelberg je člověk, který má nejvíce odběratelů a logicky i spoustu peněz. Pravidelně se umisťuje v žebříčcích nejvlivnějších mladých lidí, podporuje celou řadu projektů a má více než 12 miliard celkových zhlédnutí na YouTube. Stále ale tvorba videí tvoří většinu, proto má na kontě „pouze“ 18 milionů dolarů.

PewDiePie
Autor: Youtube PewDiePie

1) Michelle Phan | 50 milionů dolarů

Učit by se měl od slečny Michelle Phan, která to má přesně naopak. Většinu její beauty-vlogerské činnosti naplňují reklamní kampaně pro Lancome a další kosmetické značky, přičemž videa ji také pěkně vydělávají, ale není na nich závislá. Má také nepoměrně méně odběratelů, nežli PewDiePie – momentálně necelých 9 milionů – a také nepřidává videa bůhvíjak často. Přesto je multimilionářka a nemusí nic moc řešit…

Michelle Phan
Autor: Youtube Michelle Phan

reklama