Tohle je 5 nejstrašidelnějších virálních videí v historii YouTube! Radši se na ně nedívejte o samotě...

Z některých videí opravdu mrazí!
Nejstrašidelnější videa na YouTube
Nejstrašidelnější videa na YouTube
Youtube

reklama

Pokud se chcete bát, nemusíte rovnou sahat po hororových filmech. Propracovaná a náležitě děsivá videa naleznete i na YouTube a při jejich sledování vás čekají opravdu krušné chvilky. Pokud máte takovou náladu, podívejte se na pětici videí, která ve své době postrašila celý svět. A jde jim to skvěle i po letech!

KATAKOMBY PLNÉ KOSTÍ

V prvním videu se podíváme do katakomb pod městem Paříží, kde se jednoho dne zatoulal neznámý muž a nikdy nenašel cestu ven. Video vyšetřuje jeho odhození kamery a následný úprk do tmy, bohužel však bez kloudného vysvětlení.

DÍVKA Z VÝTAHU

V lednu 2013 bylo nalezeno mrtvé tělo kanadské studentky ve vodní věži hotelu Cecil v Los Angeles a tohle jsou poslední minuty jejího života. Dívka se před někým schovává ve výtahu, je tedy možné, že se před někým skrývala. Případný vrah však nebyl nikdy odhalen.

NEČEKANÁ NÁVŠTĚVA V BYTĚ

Přinejmenším začátek tohoto videa nahání hrůzu. Představte si, že žijete v bytě na předměstí New Yorku a najednou vaše bezpečnostní kamera začne natáčet pohyb, způsobený podivnou dívkou, která se do vašeho bytu dostala skrze ventilaci. Měla hlad? Nebo je za tím něco víc? Tohle se stalo herci Joe Cummingsovi, který potvrdil, že nešlo o jeho přítelkyni!

NEJHORŠÍ MAKE-UP

Jako jedno z mála videí má tohle konečně své vysvětlení, není však o nic méně podivné. Reklama na hackerskou skupinu The15Experience prostě nabrala trochu jiné obrátky při přípravě speciálního makeupu…

CHORVATSKÝ STALKER

Legendy praví, že se v Chorvatsku stal nepříjemný incident, po němž zmizeli dva mladíci. Někdo je v noci sledoval a ten někdo se druhý den ráno objevil v jejich výtahu. Chlapce už nikdo nikdy nenašel, a i když bylo video později prohlášeno za teaser na amatérský horor, rozhodně vyvolalo solidní paniku.

reklama

reklama