Tohle je 5 nejvíce rostoucích YouTuberů na světě! Kolik se dá získat odběratelů za jeden měsíc?

Podívejte se na žebříček nejvíce rostoucích YouTuberů a buďte jako oni!
Nejvíce rostoucí YouTube kanály
Nejvíce rostoucí YouTube kanály
PewDiePie/MrGear

reklama

Pokud sledujete česká videa na YouTube, možná se ptáte, odkud se všechny – často poměrně pitomé – nápady vlastně berou? Odpověď je jednoduchá: ze zahraničí, převážně pak ze Spojených států. Faktem ale je, že když je někdo na úplném začátku trendu, resp. trend vytvoří, může začít nabírat statisíce i miliony odběratelů v rekordně krátkém čase a začít doslova ze dne na den žít úplně jiný život. Pokud po něčem podobném prahnete i vy, máme pro vás tip na 5 nejvíce rostoucích YouTube kanálů ve smyslu odběratelů, abyste se měli kde inspirovat.

5) Experimentar En Casa | 923 tisíc odběratelů za měsíc

Hned na pátém místě je návod pro všechny, jak uspět na YouTube. Experimenty totiž táhnou neskutečným způsobem a i v českém rybníčku na ně ulovíte spoustu fanoušků. Jen u toho nesmíte příliš vyvádět a jet v kolejích, jako Alex z tohoto kanálu. Když navíc experimenty proložíte nějakým vlogem, úspěch je zaručen.

4) Whinderssonnunes | 1,04 m. odběratelů za měsíc

Na čtvrtém místě s více než jedním milionem nových odběratelů za pouhý měsíc, se umístil tento brazilský YouTuber, který podtrhuje sílu latinskoamerické scény. Na rozdíl od většiny dalších velkých YouTuberů však zůstává věrný tomu, co točil vždy – tedy převážně hudební klipy, vlogy a skeče, namísto podléhání trendům, které se rojí všude kolem.

3) Liza Koshi | 1,1 m. odběratelů za měsíc

Je možné, že jste o této YouTuberce ještě nikdy neslyšeli, její tvorba vám ale bude povědomá. Liza si totiž půjčila to nejlepší od známé YouTuberky Superwoman, vytvořila si své alter-ego Helgu, v tomto případě po vzoru Mirandy Sings, a svá videa doprovází náležitě klikatelnými titulky a poutacími obrázky. Nedivte se proto, že její videa mají i desítky milionů zhlédnutí.

2) Mr. Gear |2 m. odběratelů za měsíc

Pokud vám jako důkaz nestačilo druhé místo, pak se podívejte na kanál Mr. Gear. Ano, to je ten člověk, který rozpoutal mánii s nažhavenými noži a jak vidno, na svém vlastním trendu dokázal takřka zdvojnásobit počet svých odběratelů za jeden jediný měsíc. Ze 3 milionů po 30 dnech na 5 milionů, tomu se říká trefit hřebík na hlavičku.

1) PewDiePie | 2,1 m. odběratelů za měsíc

Na samém vrcholu stojí samozřejmě PewDiePie. Největší YouTuber světa tlačí před sebou obrovskou sněhovou kouli, na kterou se toho lepí čím dál tím víc. I on zůstává pořád věrný tomu, co točil vždy a do přílišných experimentů se nepouští. Je dostatečně šílený i tak, ale dokud to lidi baví, asi si to bude Pewds náležitě užívat. Být jako on… nejde.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!