VIDEO: 5 nejlepších reklam z letošního Super Bowlu, které vás pobaví i ohromí

Super Bowl 2018 nabídl kromě tradiční bitvy v americkém fotbale taky ty nejlepší a nejdražší reklamy. Co se letos urodilo?
Nejlepší reklamy ze Super Bowlu 2018
Nejlepší reklamy ze Super Bowlu 2018

reklama

Super Bowl je špička. V americké televizi neexistuje žádný sledovanější a prestižnější pořad, než jakým je finále NFL. Pravidelně se taky dočkáme speciálních upoutávek na nejočekávanější filmové trháky, bombastických přestávkových hudebních vystoupení a taky reklam těch největších firem, které soupeří o pozornost diváků.

Když budeme upřímní, letošní rok patřil spíše mezi ty slabší. Nedočkali jsme se žádné vyloženě superpecky, přesto v našem výběru není jediná reklama, kterou bychom označili za tuctovku. Sledujte!

Peter Dinklage v rapovém souboji s Morganem Freemanem

Skvěle obsazený souboj titánů – hvězda Hry o trůny a ultimátní hollywoodský bůh Morgan Freeman, kterým propůjčili hlasy rapové legendy Busta Rhymes a Missy Elliott. A že se vlastně jedná o souboj tortillových chipsů a přeslazené limonády, je vlastně úplně jedno.

Že je to nemožné?

Nejvíce emocionální reklama letošního Super Bowlu vypráví příběh Lauren Woolstencraft, která se narodila s nedorostlými spodními končetinami a její šance, že by někdy vyhrála zlatou olympijskou medaili, byly skoro nulové. Sledujte, jak je každodenní dřinou a vírou nakonec proměnila v celou sbírku zlatých...

Danny DeVito jako oživlá lentilka

Po ulici jdou dvě lentilky... tohle není začátek blbého vtipu, ale reklamy na M&M, v které si jedna lentilka stěžuje druhé, že ji chce pořád někdo jíst a že by chtěla být člověkem. Ouha, stane se z ní Danny DeVito, kterého nikdo sníst nechce, jenže...

To není film, to je Austrálie!

Vypadá to jak trailer na podivný restart legendárního filmového Krokodýla Dundee, ale je to jednoduše reklama na Austrálii. V hlavních rolích Chris Hemsworth a Danny McBride!

Když je to čisté, je to Tide

Nejvtipnější reklama letošního Super Bowlu je vlastně metareklama – reklama o reklamách. Jelikož je většina reklam plná krásných a hezky čisťounkých lidí, jsou to zároveň vlastně všechno reklamy na prací prášek, reklamy na Tide!

Bonus:

Keanu Reeves jezdí na pána!

 

Chris Pratt a jeho poctivá herecká příprava

reklama

reklama