Video: Další podfuk Kazmy?!? Geniální trik s falešným Obamou obrátil naruby New York

Tohle vůbec nemuselo dopadnout dobře.
Falešný Barack Obama v centru New Yorku
Falešný Barack Obama v centru New Yorku

reklama

Přestože jeho kousky zaslouží maximální respekt, tak Kazma není zdaleka první a jediný prankster na internetu. Třeba Coby Persin aktuálně předvedl podobný kousek, jako svého času Kazma na Českých lvech s dvojníkem Jima Careyho. Coby Persin si vybral pořádně těžkou váhu - Baracka Obamu. A rozhodl se, že ho doveze do centra New Yorku a udělá pořádné pozdvižení.

Záležitost chtěla důkladnou přípravu. Vše začalo u dvojníka, který musel vypadat maximálně přesvědčivě, takže se naučil i typická obamovská gesta. Upřímně se to úplně nepovedlo, podobně jako kdysi Kazmovi, jehož skoroCarey vzbuzoval pochybnosti od prvních vteřin. 

Ale tady nastoupila ta nejdůležitější fáze! Hlavní je totiž udělat všechno kolem natolik přesvědčivé, že to všechny pochybovače nakonec udolá. Prezidentská limuzína - ano, početná ochranka - ano, zástupy čekajících fanoušků - ano, spolupráce s policíí - ajaj, tady se to zadrhlo. Jen sledujte:

Celé hraní si na Obamu bylo taky pomerně nebezpečné. Přestože už Barack Obama není hlavou USA, stále existuje spousta lidí, kteří si mohou přát jeho smrt, což ohrozilo jak dvojníka, tak jeho okolí. Na druhou stranu je třeba připomenout, že dvojníkem Obamy se stal už poměrně známý Louis Ortiz, který vystupoval v oceňovaném dokumentu Bronx Obama. Zkušeností, jak být dvojníkem před kamerou, má už opravdu spoustu. A musíme říct, že se s okolnostmi popral statečně.

Myslíte, že byste falešného Obamu prokoukli?

reklama

reklama