VIDEO: Tohle je 5 nejlepších reklam z letošního Super Bowlu! Pobaví vás tanky, Snickers i Justin Timberlake!

Tohle jsou ty nejzábavnější televizní spoty, jaké letos přistály na Super Bowlu!
Justin Timberlake v reklamě na Snickers
Justin Timberlake v reklamě na Snickers
youtube.com

reklama

Americký svátek zvaný Super Bowl je za námi a jako každý rok i letos to bylo velký. Kromě filmových upoutávek snad ke všem chystaným blockbusterům a obřího vystoupení Lady Gaga jsme se také dočkali hned několika opravdu povedených reklam, které potěší nejen milovníky aut a praček, ale i běžného diváka, který se stejnou mírou rád baví, jako i dojímá. Tohle je 5 nejlepších reklam ze Super Bowlu:

Život

VIDEO: Deadpool vs. Vetřelec! Tuhle novou sci-fi musíte vidět, tady máte trailer!

1. Christopher Walken a Justin Timberlake – Bai

Písničky Justina Timberlakea jsou občas vtipné samy o sobě, teď si ale představte, že jednu takovou odrecituje legendární Christopher Walken.

VIDEO: Bai Super Bowl spot

2. Mladé celebrity z ročníkového alba – Honda

U nás se na školách fotografická alba studentů, kteří úspěšně odmaturovali, příliš nenosí. Je to spíš americká tradice, ale i přesto dobře známá snad všem, co někdy viděli libovolnou komedii ze střední. V téhle reklamě se každopádně jedno takové album rozpohybuje a známé celebrity začnou předávat důležité životní rady. Což je ve finále vlastně docela fajn.

VIDEO: Honda Super Bowl spot

3. Konkurz na mrtvého kovboje – Snickers

Adam Driver je Kylo Ren v nových Star Wars. To znamená, že je automaticky jedním z nejslavnějších herců své generace a jako takový má plno nabídek na různé reklamy. Kdo však herce trochu zná, tak ví, že není úplně komerční typ. Když už tedy na něco kývne, musí to stát za to. Tahle reklama na konkurz do role mrtvého kovboje to přesně splňuje.

VIDEO: Snickers Super Bowl spot

4. Imigranty tady potřebujeme – Budweiser

Slovo imigrant se v posledních letech stalo téměř nadávkou. Spousta lidí si přitom neuvědomuje, že plno slavných vynálezců, vědců a dalších lidí, kteří se jinak zasloužili o to, že lidstvu předali něco významného, byli kdysi také imigranti. Tahle reklama je stejně tak dojemná, jako poučná.

VIDEO: Budweiser Super Bowl spot

5. Opravdu hrozný tank – World of Tanks

Představte si seriál, který by vyprávěl o fakt mizerných matkách. Že to nezní tak nereálně? Tak to jen vypovídá o tom, co všechno už se v té televizi objevilo. Nicméně tahle reklama je právě o tomhle falešném seriálu, který je náhle přerušen příjezdem fakt „mizerného tanku“. Nechápete? My také ne. Je to ale pořád nářez!

VIDEO: World of Tanks Super Bowl spot

reklama

reklama