Z Rocka možná bude další americký prezident! Kdy se o tom rozhodne?!

Rock na hrad? Slavný herec je teď oficiálně blíž k tomu, aby usedl do Bílého domu. Díky čemu?
Jaké jsou šance, že se Rock stane příštím americkým prezidentem?
Jaké jsou šance, že se Rock stane příštím americkým prezidentem?
universal

reklama

Od chvíle, kdy se stal Donald Trump americkým prezidentem, začali lidé na internetu vtipkovat, že už se prezidentem může stát naprosto každý. Jedním z takových kandidátů byl například i drsňák Rock. V realitě je jasné, že i kdyby herec měl zájem, tak lehké by to neměl, minimálně jeho fanoušci teď ale můžou slavit první dílčí úspěch.

Jistý Kenton Tilford ze státu Virginia se totiž rozhodl učinit to oficiální a tak registroval dokument, který slavného herce nominuje na jednoho z kandidátů na příští americké prezidentské volby. Zároveň však uvádí, že nemá svolení samotného Rocka a tudíž by si ho za kandidáta pouze přál.

Není to však poprvé, co byl herec s prezidentstvím spojen. Několikrát se vyjadřoval na téma, co by jako prezident dělal, nebo dokonce přiznal, že reálnou kandidaturu v budoucnu nikterak nevylučuje. Je možné, že ho tenhle impuls nabudí? A přáli byste si herce v nové „roli“ amerického prezidenta? Na ukázku toho, jak by něco takového mohlo vypadat, se můžete podívat v následujícím satirickém klipu. Jestli se něco takového stane realitou, zjistíme už na podzim roku 2020.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama