O pořadu

Každou středu ve 21:50 na Prima COOL
Pekelná výzva
Pekelná výzva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování.

Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání.

V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství.

Moderátorkou pořadu je Iva Pazderková.

Pravidla hry!

Do každé soutěže vstupuje pět soutěžících, vítězem se však stane jen jeden z nich. Jedna soutěž, která má šest kol, odpovídá jednomu vysílanému dílu. Během pěti kol postupně odpadnou čtyři soutěžící. Vítěz to ale ani po zdolání všech bojových klání se soupeři nebude mít lehké. V posledním, šestém kole může vyhrát 5x 20 tisíc korun, pokud ovšem správně odpoví na posledních 5 otázek. Motivací mu bude pět balíků bankovek (imitace). Vždy, když se mu nezdaří správně odpovědět, musí jeden balík (20 tisíc) vhodit do ohně.

Pekelná výzva
Země a rok vzniku: ČR 2013
Originální název: Distraction
Licence: FremantleMedia
Žánr: zábavný soutěžní pořad
Premiéra 1. řady: 14.2.2013
Premiéra 2. řady: 19.8.2013
Série:
2.
Délka epizody: cca 45 minut

V průběhu Pekelné výzvy čekají na soutěžící stresové podmínky nejen během odpovídání, ale někdy i před tím. Občas se totiž nevyhnou situaci, kdy i pouhý jejich úmysl odpovědět bude ztížen splněním náročného úkolu, např. zmáčknout poslepu tlačítko ukryté mezi kaktusy. Soutěž je neobvyklá také v tom, že i správná odpověď nemusí být dílčí výhrou. V jednom ze soutěžních kol čeká na ty, kteří odpovědí správně, „za odměnu“ příšerný úkol – vložit si do úst například zvířecí oko. Nejen, že to velká slast není, ale zároveň taková nálož v ústech překáží při vyslovení odpovědi na další soutěžní otázku. To však není konec. Za příští správnou odpověď, další oko!

Vyhrát Pekelnou výzvu opravdu snadné není. Abyste to zvládli, potřebujete nejen myslet, ale, a to hlavně, udržet si pevné nervy a notnou dávku smyslu pro humor.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama