Pekelná výzva (13) – Pukavcem o hlavu?

Co všechno byste byli ochotní udělat pro 100 tisíc korun? Soutěžící v Pekelné výzvě jsou schopni mnohého, jak ostatně uvidíte už tento čtvrtek. Budou si rozbíjet o hlavu syrová vejce, krášlit obličej kolíčky na prádlo nebo pojídat moučné červy.
Pekená výzva (13) - Ondřej a Nikola s kolíčky
Pekená výzva (13) - Ondřej a Nikola s kolíčky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve třináctém díle Pekelné výzvy se pustí do hry následující pětice soutěžících: Zbyněk, Michal, Eva, Ondřej a Nikola – muž, kterého ovšem moderátorka Iva Pazderková přejmenuje na Nikolu – ženu.

Než se ovšem hráči pustí do hry, dočkáme se klasického představovacího kola, abychom se dozvěděli, kdo je kdo. Kdo je muž, který se rozbíhá obličejem proti dopravním značkám a pak z toho natáčí video? Koho kvůli marihuaně vyhodili z bytu? Kdo doma chová ještěrky?

Tipněte si TADY:

Pekená výzva (13) - Ondra s kolíčky

Pekelná výzva (13): Kdo si utahoval z policie?

V prvním kole soutěžícím přistane na stole košík vajec. A co s nimi? Ideálně rozbíjet je o hlavu sami sobě a poté soupeři, aby dostali možnost odpovědět na otázku. Zdá se, že lehké „naťuknutí“ mozku hráčům prospívá – nezaváhají ani u jediné otázky.

To ve druhém kole už je to horší. Krášlit se kolíčky na prádlo a u toho odpovídat na všetečné otázky Ivy Pazderkové, to už si žádá soustředění.

Pekelná výzva (13) - Eva

Těšte se na večer! Bude pukavec?


Ve třetím kole přijde na řadu trocha utrpení. Známá česká přísloví soutěžící doplňují poměrně bez problémů, ale hledat přihlašovací bzučák v porostu plném trnů? Za to přece musí následovat odměna.

Tou největší je v dnešní době dobré jídlo, myslí si štáb a v dalším kole naservíruje soutěžícím pořádnou pochoutku. Nechte se překvapit, co to bude tentokrát!

Kdo to všechno přežije a kolik si nakonec odnese?

Dozvíte se v pondělí od 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama