Pekelná výzva (15): Těšte se na tři holky!

Další pokračování Pekelné výzvy by se klidně dalo přejmenovat na ženské. Uvidíte v něm totiž hned tři odvážlivkyně. Tolik žen v jednom díle Pekelné výzvy ještě nesoutěžilo. Peklo tentokrát podstoupí Lenka, Jakub, Míša, Karla a Standa.
Pekelná výzva (15) - Lenka, Jakub a Míša
Pekelná výzva (15) - Lenka, Jakub a Míša
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ženám pochopitelně nebude odpuštěno vůbec nic, a to ani z disciplín, ani z úvodního dotazníku.

Aby se všichni navzájem poznali, dozvíte se například, kdo jí cvrčky, kdo je útěkář a v pouhých třech letech ujel rodičům v autobuse nebo kdo byl ve svých šestnácti letech přistižen při sexu maminkou, babičkou, bratrem a kocourem.

Tipněte si, kdo co dělal!

Ve všech kolech se jako tradičně bude odpovídat na otázky, jen k tomu přibude trocha utrpení. V prvním kole konkrétně kolíčky na prádlo, kterými si soutěžící musí krášlit obličej a uši, až si jeden z nich vytvoří ze svého obličeje téměř zadek páva.

Největší „perly" v odpovědích přijdou na řadu ve chvíli, kdy štáb naservíruje soutěžícím životodárnou tekutinu plnou nenasycených mastných kyselin. Poslouchejte dobře: Jak jinak se nazývá aspik? – Podle jedné z našich soutěžících jedlé sklo. Nebo tekuté sklo.

Mimochodem, co podle vás bolí nejvíc – placání pravítkem do dlaní, bouchání klouby do kloubů nebo mlácení mokrým ručníkem? Tresty – netresty, nejvíc zřejmě bolí mozkové závity. Zkratka Severoatlantické aliance je podle našich soutěžících SRA a kobra údajně zabíjí svou oběť plivnutím.
Nejvyšší čas oddechnout si, zdá se. A kde jinde k tomu dostanete takovou příležitost jako na toaletě, kde si kromě konání potřeby navíc můžete prozpěvovat? Bez ohledu na znalosti, do finále se prostě musíte pročurat. Komu se to podaří a kolik peněz si odnese z předposledního dílu Pekelné výzvy, sledujte v pondělí ve 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama